Snapseed Snapseed

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program
lub zeskanuj:

Snapseed to bardzo popularne i darmowe narzędzie do edycji zdjęć, nawet z poziomu urządzeń mobilnych.

Aplikacja do działania nie wymaga zakładania konta, ani logowania się. Zaraz po starcie przystępujemy do wyboru grafiki, którą chcemy edytować. Możemy również skorzystać z funkcji aparatu. Opcje edycji podzielono na dwa ekrany, zbiór narzędzi oraz filtrów.

Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy między innymi takie opcje jak: winietowanie, usuwanie plam, wybiórcza korekta, czy też wywołanie RAW. Korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne.

Filtry podzielono na 12 kategorii, dzięki czemu każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Dodatkowo w ich efekt możemy edytować już po nałożeniu odpowiednich zmian. Całość poza zapisaniem w pamięci urządzenia w łatwy sposób udostępnimy za pomocą mediów społecznościowych.

Snapseed to jedna z lepszych i do tego całkowicie darmowych aplikacji do szybkiej edycji zdjęć spośród dostępnych dla systemu iOS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Duża ilość filtrów, ustawień i możliwości, prostota działania
na niektórych telefonach nie działa
ocena użytkownika
04.12.2016 22:20 • Recenzja do wersji 2.12

Świetny program do edycji zdjęć. Ostatnio zaktualizowany i wydany na system Android. Bardzo szybki i oferujący masę funkcji do edycji zdjęć. Dzięki niemu bez problemu zamienimy każde zdjęcie w dzieło sztuki ;)