r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapseed 2.18

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

Snapseed to bardzo popularne i darmowe narzędzie do edycji zdjęć, nawet z poziomu urządzeń mobilnych.

Aplikacja do działania nie wymaga zakładania konta, ani logowania się. Zaraz po starcie przystępujemy do wyboru grafiki, którą chcemy edytować. Możemy również skorzystać z funkcji aparatu. Opcje edycji podzielono na dwa ekrany, zbiór narzędzi oraz filtrów.

Wśród dostępnych narzędzi znajdziemy między innymi takie opcje jak: winietowanie, usuwanie plam, wybiórcza korekta, czy też wywołanie RAW. Korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne.

Filtry podzielono na 12 kategorii, dzięki czemu każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Dodatkowo w ich efekt możemy edytować już po nałożeniu odpowiednich zmian. Całość poza zapisaniem w pamięci urządzenia w łatwy sposób udostępnimy za pomocą mediów społecznościowych.

Snapseed to jedna z lepszych i do tego całkowicie darmowych aplikacji do szybkiej edycji zdjęć spośród dostępnych dla systemu iOS.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
06.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Zdjęcia jak dzieła sztuki – wystarczy iPhone i sztuczna inteligencja

32
15.12.2015  •  Łukasz Maślanka

Aplikacja Pikazo skradła serca miłośników mobilnej fotografii. Wszystko dlatego, że dzięki specjalistycznym algorytmom możemy stworzyć nie zdjęcia, ale małe dzieła sztuki. Zasada działania programu Pikazo jest prosta. Wgrywamy zdjęcie, wybieramy jeden z ośmiu proponowanych przez aplikację stylów, uruchamiamy przetwarzanie i czekamy. Po mniej więcej kwadransie Pikazo zwróci nam przetworzoną fotografię, stylizowaną w mocno surrealistyczny, czasem wręcz nierzeczywisty sposób. Każda z nich jest wyjątkowa i niepowtarzalna, bo mechanizm działania Pikazo w unikalny sposób przetwarza każde z…

Recenzje użytkowników

Duża ilość filtrów, ustawień i możliwości, prostota działania
na niektórych telefonach nie działa
ocena użytkownika

Świetny program do edycji zdjęć. Ostatnio zaktualizowany i wydany na system Android. Bardzo szybki i oferujący masę funkcji do edycji zdjęć. Dzięki niemu bez problemu zamienimy każde zdjęcie w dzieło sztuki ;)

04.12.2016 22:20 | Recenzja do wersji 2.12

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.