Space Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach

Strona głównaSpace Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach
08.08.2015 10:27
Space Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach
bDUoVxpi

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Space Cadet Defender Invaders – świetną propozycję dla miłośników gier z gatunku Space Invaders. Rozgrywka skupia się tu na tym, co tak naprawdę najważniejsze w tego typu grach. Strugi ognia, wybuchy, lasery i systematyczne wyniszczanie oddziałów przeciwnika to niezmienna kwintesencja gatunku.

bDUoVxoB

Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Space Cadet Defender HD

Nie znajdziemy tu także rozbudowanych trybów, integracji z mediami społecznościowymi czy innych udziwnień tak bardzo typowych dla współczesnych produkcji mobilnych.

bDUoVxoD

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek, po zaliczeniu którego przechodzimy już bezpośrednio do walki z obcymi. Tempo zabawy dopasowano do specyfiki urządzeń mobilnych i sterowania za pomocą przycisków na ekranie dotykowym. Początkowo może wydawać się zbyt wolne, ale z układu na układ rozgrywka staje się coraz bardziej wymagająca. Warto zauważyć, że pod koniec każdego układu otrzymujemy możliwość ulepszenia naszego statku.

Poza bonusami zebranymi podczas rozgrywki przysługuje nam możliwość skorzystania z dodatkowych mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne dla dalszych postępów w grze. Nie spotka nas również nachalne promowanie ulepszeń i innych zakupów za realne pieniądze. To w sumie rzadko spotykane podejście w tego typu produkcjach.

Oprawa audiowizualna w Space Cadet Defender Invaders prezentuje się przyzwoicie nawiązując wieloma aspektami do swojego pierwowzoru. Fani klasycznego Space Invaders powinni być usatysfakcjonowani zwłaszcza, że całość dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

Grę Space Cadet Defender Invaders można pobrać w działach:

bDUoVxoJ

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Space Cadet Defender Invaders na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Udostępnij:
bDUoVxpz