Space Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach

Space Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach

Space Cadet Defender Invaders na weekend – obrona planety jest w Twoich rękach
Rafał Szramowiat
08.08.2015 10:27, aktualizacja: 13.08.2015 17:48

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Space Cadet Defender Invaders – świetną propozycję dla miłośników gier z gatunku Space Invaders. Rozgrywka skupia się tu na tym, co tak naprawdę najważniejsze w tego typu grach. Strugi ognia, wybuchy, lasery i systematyczne wyniszczanie oddziałów przeciwnika to niezmienna kwintesencja gatunku.

Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Space Cadet Defender HD

Nie znajdziemy tu także rozbudowanych trybów, integracji z mediami społecznościowymi czy innych udziwnień tak bardzo typowych dla współczesnych produkcji mobilnych.

Przy pierwszym uruchomieniu czeka nas krótki samouczek, po zaliczeniu którego przechodzimy już bezpośrednio do walki z obcymi. Tempo zabawy dopasowano do specyfiki urządzeń mobilnych i sterowania za pomocą przycisków na ekranie dotykowym. Początkowo może wydawać się zbyt wolne, ale z układu na układ rozgrywka staje się coraz bardziej wymagająca. Warto zauważyć, że pod koniec każdego układu otrzymujemy możliwość ulepszenia naszego statku.

Poza bonusami zebranymi podczas rozgrywki przysługuje nam możliwość skorzystania z dodatkowych mikropłatności. Nie są one jednak niezbędne dla dalszych postępów w grze. Nie spotka nas również nachalne promowanie ulepszeń i innych zakupów za realne pieniądze. To w sumie rzadko spotykane podejście w tego typu produkcjach.

Oprawa audiowizualna w Space Cadet Defender Invaders prezentuje się przyzwoicie nawiązując wieloma aspektami do swojego pierwowzoru. Fani klasycznego Space Invaders powinni być usatysfakcjonowani zwłaszcza, że całość dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

Grę Space Cadet Defender Invaders można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Space Cadet Defender Invaders na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Inverto na weekend
Inverto na weekend
Rafał Szramowiat
SigNULL na weekend
SigNULL na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (21)