WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweSpaceSniffer
SpaceSniffer ikona

SpaceSniffer1.3.0.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SpaceSniffer to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie przedstawiające w formie graficznej (tzw. TreeMapy) wszystkie dane zgromadzone na wskazanym dysku twardym komputera.

Program daje użytkownikowi możliwość wygodnego śledzenia wszelakich folderów i plików, które znajdują się aktualnie na zdefiniowanej partycji. Po dokładnym przeanalizowaniu wyświetla on graficzną reprezentację danych na dysku w postaci kolorowej mozaiki. Z łatwością odczytamy z niej np. które z zainstalowanych programów lub gier zajmuje najwięcej przestrzeni dyskowej.

Wygenerowana przy użyciu SpaceSniffer interaktywna TreeMapa pozwala na przeglądanie poszczególnych danych. Klikając dostępne kafelki, odpowiadające folderom na dysku twardym możemy przeglądać ich zawartość. Z poziomu opcji konfiguracyjnych zdefiniujemy ich kolorystykę zarówno dla katalogów (domyślnie oznaczonych jako brązowe) oraz plików (wyświetlanych jako niebieskie prostokąty).

Nie zabrakło również funkcji filtrowania, z pomocą której ograniczymy dane objęte w TreeMapie do np. plików o konkretnym rozszerzeniu - grafiki, multimediów, dokumentów itp.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.722 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań37 730
Data aktualizacji3 paź 2016
Rozmiar pliku1.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SpaceSniffer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)