SpeedUpMyPC ikona

SpeedUpMyPC6.2.1.1255

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweSpeedUpMyPC
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SpeedUpMyPC to łatwy w użyciu, szybki i co istotne skuteczny program do zwiększania wydajności komputerów pracujących pod kontrolą systemu Windows.

W jego skład wchodzi cały szereg narzędzi, których zadaniem jest wykrywanie procesów, plików i ustawień systemowych, przyczyniających się do ogólnego spadku kondycji komputera, a następnie odpowiednie zwalnianie i optymalizowanie zajmowanych w ten sposób zasobów. Odbywa się to tuż po zaledwie jednym kliknięciu myszki. SpeedUpMyPC uruchamia wtedy odpowiedni dla wykrytych komponentów zestaw narzędzi, pozwalając w niezwykle prosty sposób na optymalizację ustawień sieciowych, użycia pamięci RAM i procesora, a także usunięcie zbędnych plików z dysku twardego. W rezultacie użytkownik otrzymuje system pracujący z maksymalną wydajnością, w którym dostęp do plików czy też uruchamianie poszczególnych programów zajmuje znacznie mniej czasu i pochłania mniejsze partie zasobów systemowych.

Uwaga!

  • Wersja testowe posiada znaczne ograniczenia, umożliwiając usunięcie jedynie 3 spośród wszystkich wykrytych nieprawidłowości.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.318 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań22 148
Data aktualizacji5 lip 2018
Rozmiar pliku1.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SpeedUpMyPC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)