Star Conflict na weekend

Star Conflict na weekend

Rafał Szramowiat
24.05.2013 22:47, aktualizacja: 26.09.2013 17:29

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Star Conflict - sieciową, dynamiczną i bardzo efektowną strzelankę science fiction z gatunku MMO. Akcja gry ma miejsce w dalekiej przyszłości i w całości odbywa się w dalekich, niezbadanych dotąd przez ludzkość i nieznanych jej jeszcze obszarach kosmosu.

Star Conflict - Beta Launch Trailer (ENG)

Przed rozpoczęciem rywalizacji dokonujemy wyboru jednej z trzech nacji zapoznając się w międzyczasie z bogatą fabułą gry. Następnie w ekranie hangaru próbujemy skonfigurować wybrany statek bojowy przygotowując go odpowiednio do pierwszych potyczek. Do hangaru będziemy również zaglądać w dalszych etapach rozgrywki celem unowocześnienia i dozbrojenia pojazdu.

Rozgrywka w Star Conflict odbywa się trybach Deathmatch oraz Domination, w których naprzeciwko siebie stają dwa rywalizujące ze sobą o zwycięstwo zespoły zawodników. Zwycięska drużyna wzbogaca się ponadto o cenne punkty reputacji i doświadczenia umożliwiające szybszy awans, a poszczególnym jednostkom rozwój umiejętności bojowych.

Dobra oprawa audiowizualna, wysoka grywalność, ciekawa sceneria, dynamiczna akcja urozmaicona bogatymi krajobrazami, a także różnorodność pojazdów i broni, a przy tym brak monotonii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tym tytule.

Grę Star Conflict można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (7)