AndroidRozrywka i hobbyBiblioteki i księgarnie ebookówStorytel
Storytel ikona

Storytel

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Storytel to platforma abonamentowa dla użytkowników smartfonów, dzięki której możemy zyskać dostęp do biblioteki składającej się z tysięcy audiobooków.

Poszczególne książki w Storytel zostały podzielone na rozmaite kategorie, takie jak np. kryminał, fantastyka i sci-fi, historia, rozwój osobisty, literatura faktu czy nauka języków. Audiobooki można recenzować i polecać znajomym, a także samemu zapoznawać się z opiniami pozostałych użytkowników serwisu w celu odnalezienia najpopularniejszych lektur. Znajdziemy tu również dział zapowiedzi, w którym poznamy nadchodzące tytuły.

Warto zaznaczyć, że korzystanie ze Storytel to wydatek 29,90 złotych miesięcznie. Zanim jednak zdecydujemy się wykupić dostęp do serwisu będziemy mogli testować go za darmo przez 14 dni. Wystarczy jedynie założyć konto użytkownika, a następnie dodać wybrane audiobooki do swojej kolekcji. Należy również odnotować, że Storytel nie pozwala na kupowanie pojedynczych audiobooków, oddając do dyspozycji wyłącznie możliwość skorzystania ze wspomnianego abonamentu.

Koszt abonamentu Storytel może zostać doliczony do rachunku telefonicznego w sieciach komórkowych Play, T-Mobile, Plus i Orange (nie dotyczy ofert na kartę). Jeśli takowego nie posiadamy, będziemy mogli uiścić należność za pomocą karty płatniczej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań574
Data aktualizacji12 kwi 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Storytel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)