WindowsMultimediaEdycja i konwersja napisówSublight

Sublight5.4.1009

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sublight to bardzo małe, ale w pełni funkcjonalne narzędzie, umożliwiające pobieranie z Internetu napisów do filmów i seriali. Program daje dostęp do około miliona różnego rodzaju napisów w niespełna 50 językach - w tym również polskim.

Już na pierwszy rzut oka widać, że twórcy dołożyli wszelakich starań, aby aplikacja była prosta i co istotne wygodna w użyciu. Oferuje ona interfejs graficzny w pewnym stopniu przypominający Metro UI w Windows 8. Wszystkie dostępne w programie funkcje zostały pogrupowane i umieszczone w odpowiadających im kategoriach, które z kolei ulokowano w górnej części ekranu. Znajdziemy tam opcje, pozwalające wyszukiwać napisy, tworzyć bibliotekę filmów, publikować online własne napisy, a także zarządzać konfiguracją programu.

Główną funkcją Sublight jest wbudowana wyszukiwarka napisów. Umożliwia ona wygodne i szybkie wyszukiwanie napisów do filmów zdefiniowanych przez użytkownika. Wyszukiwanie odbywać się może tradycyjnie po wpisaniu tytułu filmu lub serialu albo po wczytaniu do aplikacji pliku wideo. Program pozwala filtrować wyszukane pozycje względem ich języka, a w przypadku np. seriali również odcinka, epizodu czy roku produkcji.

Sublight jest narzędziem skutecznym, z racji obsługi wszystkich najpopularniejszych internetowych baz z napisami. Poza funkcją wyszukiwania i pobierania napisów umożliwia on także tworzenie zestawienia filmów obejrzanych lub do obejrzenia oraz udostępnianie własnych napisów użytkownikom z całego świata. Aplikacja opcjonalnie może zostać zintegrowana z powłoką systemową, oferując przy tym wsparcie dla większości dostępnych odtwarzaczy multimedialnych - m.in. VLC, Windows Media Player, Zoom Player czy BS.Player.

Uwaga!

  • Do działania programu wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika.
  • Wersja darmowa Sublight posiada kilka ograniczeń(https://www.sublight.si/PurchasePoints.aspx), które nie są jednak w żaden sposób uciążliwe. Chcąc się ich pozbyć należy wykupić konto Premium, którego cena to 2 EUR/rok.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.76 ocen
Twoja ocena
ProducentSublight Labs
Liczba pobrań6 215
Data aktualizacji27 lis 2018
Rozmiar pliku0.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)