Subsurface ikona

Subsurface4.6.3

macOSFirmaProgramy branżoweSubsurface
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Subsurface to program dla nurków, pozwalający analizować dane o zejściu pod wodę na podstawie logów z różnych nurkowych komputerów osobistych.

Subsurface pozwala importować logi z urządzeń pomiarowych i łączy dane o zejściu pod wodę z danymi dodatkowymi, jak użyty sprzęt czy zrobione przy okazji zdjęcia. W programie można zbierać logi i zdjęcia z wielu wypraw i prowadzić dziennik nurkowań.

Dane z każdej wyprawy można przeglądać w formie tabel, map, wykresów i podsumowań. Możliwe jest również tworzenie planów nowych wypraw i eksportowanie ich do plików, które odczytają komputery nurkowe, pomagające prowadzić wyprawę.

Lista obsługiwanych komputerów nurkowych znajduje się na stronie programu. Można też połączyć program z serwisem DiveLogs.de i z własną chmurą.

Udostępnij
Subsurface 4.6.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji7 mar 2017
Rozmiar pliku37.55 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Subsurface ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)