Subsurface ikona

Subsurface4.6.04

WindowsFirmaProgramy branżoweSubsurface
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Subsurface to rozbudowany program do monitorowania wypraw nurkowych na podstawie plików generowanych przez specjalistyczne komputery. Aplikacja pozwala importować logi z urządzeń pomiarowych oraz stron internetowych dla nurków, a następnie prezentować dane z konkretnej wyprawy w formie licznych tabel, map, wykresów i podsumowań. Możliwe jest również tworzenie planów nowych wypraw i eksportowanie ich do zewnętrznych plików.

Interfejs programu jest rozbudowany i prezentuje jednocześnie wiele informacji. Większość z nich będzie zrozumiała zapewne wyłącznie dla specjalistów i osób, które są już w jakimś stopniu związane z nurkowaniem. Producent niestety nie udostępnia wraz z aplikacją przykładowych plików z logami, aby na ich podstawie móc nauczyć się rozmieszczenia elementów w widokach. Aby sprawdzić, jak prezentuje się interfejs z konkretnymi danymi, musimy więc dysponować własnym plikiem z komputera nurkowego lub przystąpić do planowania nowej wyprawy.

Z każdą kompilacją Subsurface rozszerzany jest o nowe opcje. Szybko rozszerzana jest baza komputerów, z plikami których współpracuje edytor. Aktualna lista obsługiwanych urządzeń udostępniana jest na bieżąco na stronie producenta. Program rozwijany jest w ramach licencji z otwartym kodem, a założycielem projektu jest sam Linus Torvalds – twórca systemu Linux.

Udostępnij
Subsurface 4.6.04wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań188
Data aktualizacji21 wrz 2017
Rozmiar pliku58.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Subsurface ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)