SuperTux na weekend

SuperTux na weekend

Redakcja
16.07.2010 21:02

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę SuperTux - sympatyczną zręcznościówkę 2D do złudzenia przypominająca klasycznego Super Mario czy Giana Sisters z tą jednak różnicą, że tym razem pokierujemy losami małego pingwina.

Niezmienne pozostają podstawowe zasady gry czyli uderzanie głową w skrzynki w celu podbicia swojego dorobku punktowego oraz zwiększenia możliwości bojowych bohatera ;-). W dalszym ciągu cierpliwość, refleks, samozaparcie w dążeniu do celu oraz umiejętność wprawnego sterowania kursorami to cechy, którymi powinien wykazać się gracz chcący doprowadzić pingwinka do jego siostry Penny. Pamiętajmy również o ukrytych w murach komnatach kryjących w sobie mnóstwo niespodzianek, które z pewnością ułatwią dojście do celu.

Grę SuperTux można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje muzycznego Green Day: Rock Band, polskiego Sniper: Ghost Warrior, a także strzelanki online Blacklight: Tango Down. Ponadto zapowiadamy InFamous 2 na PS3 oraz rozdajemy wejściówki na Xbox Fun Day 2010.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)