Surface to nie wszystko: Microsoft wyprodukuje akcesoria dla iPadów

Surface to nie wszystko: Microsoft wyprodukuje akcesoria dla iPadów
Oskar Ziomek

03.08.2017 10:58, aktual.: 03.08.2017 11:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O dbaniu nie tylko o swoją ofertę, ale również tworzeniu przez Microsoft rozwiązań współpracujących ze sprzętem i oprogramowaniem konkurencji przekonać mogliśmy się choćby wczoraj w związku z preferencjami Joego Belfiore, a niewykluczone, że wkrótce przekonamy się ponownie, tym razem w kontekście akcesoriów do tabletów. W Sieci znaleziono bowiem oficjalny dokument Microsoftu, w którym opisywana jest metoda transportu produktu o nazwie iPad Touch Cover, co pozwala dość bezpiecznie założyć, że takowy już wkrótce znajdzie się na sklepowych półkach.

Poza jednoznaczną nazwą produktu i jej kodową wersją - 1719, z dokumentu wyczytać można również, że przewożony sprzęt będzie zawierać w sobie litowo-jonowy akumulator. Bardzo możliwe więc, że niedługo na rynku pojawi się osłona dla iPada z wbudowaną klawiaturą, ale spod skrzydeł Microsoftu.

Usunięty już serwerów dokument dotyczący transportu nowego produktu. Źródło: winfuture.de
Usunięty już serwerów dokument dotyczący transportu nowego produktu. Źródło: winfuture.de

Plik, o którym mowa, dostępny był do wglądu na serwerach Microsoftu, ale został już z tego miejsca usunięty – najprawdopodobniej po tym, jak informacje pojawiły się w mediach. Przypomnijmy, że podobny produkt w ofercie firmy już istnieje, tyle, że jest dodatkiem do Surface'a. Wersja dla iPada byłaby zapewne niemal identyczną kopią tego urządzenia, dostosowaną wymiarami i sposobem mocowania do tabletu Apple'a.

Na ten moment nie pojawiły się jednak żadne oficjalne informacje od Microsoftu, które mogłyby potwierdzić lub zaprzeczyć spekulacjom związanym z produkcją akcesoriów dla iPadów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)