Surprise Bummies na weekend

Surprise Bummies na weekend

Surprise Bummies na weekend
Rafał Szramowiat
18.04.2014 18:24

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Surprise Bummies - to wielkanocna logiczna gra na weekend, w której przyda się także spora doza zręczności oraz umiejętność błyskawicznego reagowania na zagrożenie.

Fabuła tej prostej w założeniach gry zabiera nas do roku 3100, kiedy to z kosmosu przybyły na Ziemię zmutowane króliki i porwały całą ludzkość na swoją planetę ;-).

Surprise Bummies | DigiPen Institute of Technology

Bohater historii cudem ucieka pozostawiając jednak w niewoli swego ojca. Jedynym sposobem na jego ratunek jest oczywiście wyeliminowanie nieposłusznych zjadaczy marchewek. W tym celu wykorzystamy ich słaby punkt, a mianowicie uwielbienie dla wielkanocnych pisanek. Te wpierw zwabiają wroga, a następnie zamienione w broń dokonują jego zniszczenia.

W trybie fabularnym przyjdzie nam mierzyć się z kolejnymi falami długouchych agresorów. Zabawa sprowadza się do nieskomplikowanego łączenia jednakowych jajek w grupy przynajmniej po trzy celem doprowadzenia do eksplozji. Należy jednak zwrócić uwagę na której połowie się one znajdują, gdyż te zdetonowane po lewej stronie planszy przyczyniają się do ataku na króliki nadciągające z lewej strony i analogicznie jest po prawej. Jako że nieprzyjaciel porusza się rzędami, należy przed atakiem w taki sposób rozmieścić jajka na planszy, by kula ognia, kwasu czy prądu po ich likwidacji uleciała w konkretny rząd nadciągających szaraków.

Wraz z trwaniem rozgrywki pojawia się coraz więcej przeszkadzajek, a zwierzaki zyskują coraz większą odporność na ataki. Gracz z kolei otrzymuje wspomagacze w postaci dynamitu, a także opcji naprawy chroniącego go przed nieprzyjacielem muru, co wyrównuje szanse obu stron. Wspomniany mur króliki zawsze muszą wpierw nadgryźć, by spróbować zabrać nam życie, a to daje nam kilka cennych sekund na reakcję.

Tryb fabularny jest dosyć krótki lecz jest jeszcze opcja zabawy bez limitów, gdzie liczy się przetrwanie i jak najwyższy wynik punktowy. Gra nie porywa może grafiką, ale zapewnia kilka miłych chwil rozrywki przy akompaniamencie sympatycznej muzyki w tle.

Grę Surprise Bummies można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (1)