Sync.ME - Sync for Facebook ikona

Sync.ME - Sync for Facebook4.34.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sync.ME to aplikacja synchronizująca dane pobrane z portali społecznościowych z kontem gmail. Głównym założeniem aplikacji jest aktualizacja zdjęć kontaktów, a także dodanie takich informacji jak: adres, numer telefonu, adres e-mail, strona www, czy data urodzin.

Portale społecznościowe są nieodłączną częścią życia dużej liczby osób. Android do wyświetlania zdjęć kontaktów domyślnie wykorzystuje profile z Google+, jednak mimo iż serwis Google jest popularny, nie może mierzyć się popularnością z Facebookiem. Zdjęcia profilowe na Facebooku aktualizowane są znacznie częściej, a Sync.ME czuwa, by pobrać je w jak najwyższej jakości i wyświetlać podczas połączeń ze znajomymi. Obecnie Sync.ME jest w stanie synchronizować dane z serwisami Facebook i LinkeIn.

Dzięki ustawieniu interwału aktualizacji, aplikacja samodzielnie pobiera dane w określonych odstępach czasu (codziennie, co tydzień, co miesiąc), przez co zdjęcia kontaktów są zawsze aktualne. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania uzupełniającej aplikacji - Sync.ME Birthdays, która informuje o zbliżających się urodzinach znajomych i umożliwia bezpośrednie przekazanie życzeń, lub wysłanie elektronicznej kartki urodzinowej. Jedynym wymogiem aplikacji jest posiadanie konta w serwisie Facebook.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentSync.ME
Liczba pobrań1 616
Data aktualizacji28 paź 2021
Rozmiar pliku8.40 MB
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Sync.ME - Sync for Facebook ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)