SysApp Pusher pomoże zaktualizować oprogramowanie OEM w Windows Phone

SysApp Pusher pomoże zaktualizować oprogramowanie OEM w Windows Phone

SysApp Pusher pomoże zaktualizować oprogramowanie OEM w Windows Phone
08.09.2013 10:57

W Windows Phone, podobnie jak w innych systemach mobilnych, wyszukiwanie aktualizacji oprogramowania przebiega automatycznie. Niestety, nie zawsze działa to płynnie dla aplikacji od producenta urządzenia. Często nasz smartfon musi czekać na dostarczanie nowej wersji oprogramowania OEM, nawet kilka dni, gdyż nie ma opcji wymuszenia wyszukania aktualizacji. Jest kilka sposobów na tą dolegliwość, a najbardziej uniwersalną i praktyczną jest użycie aplikacji SysApp Pusher.

Warto dodać na początku, że aktualizacje systemowe od producentów OEM można pobrać ręcznie. Wystarczy otworzyć odpowiedni link w przeglądarce, aby otworzył się Sklep Windows Phone z danym składnikiem systemu lub aplikacją. Oczywiście takie sprawdzanie jest mało wygodne (szczególnie przy dużej ilości sterowników i dodatków od Nokii), a i linki trzeba gdzieś przechowywać. Aby usprawnić ten proces powstała aplikacja SysApp Pusher, która za nas sprawdzi czy nie została wydana aktualizacja OEM. Wszystko za pomocą jednego przycisku.

Obraz

SysApp Pusher działa na prostej zasadzie. Program posiada zaszyte adresy do wszystkich możliwych sterowników, dodatków i innego oprogramowania OEM. Ze względu na ograniczenia nałożone na aplikacje systemu Windows Phone, kod programu nie może sprawdzić wersji innych aplikacji zainstalowanych w urządzeniu. Owe ograniczenie w SysApp Pusher zostało zniwelowane poprzez porównanie wersji aktualnej w Sklepie, z wersją z ostatniego sprawdzenia. W tym momencie, po sprawdzeniu i wykryciu nowej aktualizacji, do nas należy już tylko wybranie aplikacji do zainstalowania.

Obraz

Omawiany program przyda się z pewnością dla tych osób, które chcą być zawsze na bieżąco z aktualizacjami aplikacji OEM w Windows Phone. Warto też pamiętać, że najświeższe wersję oferują nie tylko większą stabilność i naprawę błędów, ale często dodają nowe funkcje do systemu. SysApp Pusher dostępny jest w Sklepie Windows Phone za darmo (z reklamami) tylko dla Windows Phone 8. Wspierane są aplikacje od Nokii, Samsunga i HTC. Program rozwija się bardzo szybko i z pewnością doczekamy się niedługo nowych funkcji (jak chociażby informowanie o aktualizacji na kafelku).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)