Szybko, coraz szybciej: Driver Speedboat Paradise na weekend

Szybko, coraz szybciej: Driver Speedboat Paradise na weekend11.07.2015 10:23
Szybko, coraz szybciej: Driver Speedboat Paradise na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Driver Speedboat Paradise – ścigałkę nawiązującą tytułem do świetnej serii gier wyścigowych zapoczątkowanej w 1999 roku.

Z wydanymi wówczas tytułami ma jednak niewiele wspólnego, bowiem z samochodów przesiadamy się do... motorówek. Co prawda jedynym wspólnym elementem pozostaje ściganie się, ale za to wzbogacone o warstwę fabularną. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Driver Speedboat Paradise -- Launch Trailer [Europe]

W świat gry wprowadza nas rozbudowany samouczek tłumaczący nie tylko zasady wyścigów i sterowania, ale również rozbudowy naszej łodzi. Driver Speedboat Paradise oferuje nam sześć różnych trybów rozgrywki oraz 20 łodzi do odblokowania. Każdą z nich możemy ulepszać oraz dowolnie zmieniać jej wygląd. Trzeba przyznać, że pod względem występujących wariantów zabawy gra prezentuje się bardzo dobrze.

Driver Speedboat Paradise posiada trzy tryby sterowania: za pomocą wbudowanego akcelerometru, ekranu dotykowego oraz podłączonego do urządzenia kontrolera. Niestety zabrakło opcji ustawień graficznych. Choć tytuł wygląda ładnie, to odstaje od takich wodnych hitów jak choćby całej serii Riptide GP. Mimo wszystko gra oferuje sporą dawkę emocji i dobrej zabawy.

Jak przystało na darmową pozycję nie zabrakło tutaj mikropłatności. Autorzy stworzyli kilka różnych walut oraz miernik paliwa, który sprawia, że co jakiś czas czeka nas przymusowa przerwa, bądź też dodatkowy wydatek. Mikropłatności choć odczuwalne, nie tworzą bariery nie do przejścia.

Wśród zalet należy wspomnieć o integracji z Google Play Gry, Facebookiem (co zapewnia dodatkowe profity) oraz możliwości zapisu stanu gry w chmurze. Driver Speedboat Paradise to dobra propozycja nie tylko dla miłośników wodnych wyścigów, ale także dla fanów klasycznych serii Driver.

Grę Driver Speedboat Paradise można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Driver Speedboat Paradise na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)