T-Mobile pomyślał o niesłyszących, przygotował dla nich specjalną ofertę

T-Mobile pomyślał o niesłyszących, przygotował dla nich specjalną ofertę

T-Mobile pomyślał o niesłyszących, przygotował dla nich specjalną ofertę
23.06.2015 18:26

Osoby niesłyszące i niedosłyszące z oczywistych powodów korzystają z telefonów komórkowych i Internetu inaczej, niż inni. Z myślą o nich T-Mobile przygotował specjalną ofertę MIG JUMP!, przy której współpracował z inicjatywą Migam.org.

Nowa oferta operatora ma odpowiedzieć na potrzeby 470 tysięcy niesłyszących i 2 milionów niedosłyszących Polaków. Na razie to jedyna taka oferta na naszym rynku, a jej celem jest oczywiście ułatwienie codziennej komunikacji setkom osób. Technika dostępna na wyciągnięcie ręki sprawi, że język przestanie być barierą, a wada jednego ze zmysłów nie stanie na przeszkodzie przy załatwianiu codziennych spraw, kontaktach z infolinią czy biurem obsługi.

Podstawą każdego społeczeństwa i każdej grupy społecznej jest komunikacja. Jako firmie telekomunikacyjnej zależy nam na budowaniu pomostu komunikacyjnego łączącego wszystkich i wszędzie. – Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile Polska.

W ramach MIG JUMP! T-Mobile oferuje aż 25 GB danych do wykorzystania w ciągu miesiąca. Dzięki temu abonenci mogą bez skrępowania korzystać z komunikatorów tekstowych i prowadzić rozmowy wideo. Abonament nie obejmuje za to żadnych minut na rozmowy, z których osoby o słabym słuchu i niesłyszące zazwyczaj w ogóle nie korzystają.

W ofercie MIG JUMP! dostępne są także przystosowane do taryfy urządzenia. Od 9 zł można mieć tablet lub telefon z modemem LTE i kamerką z przodu – idealny do rozmów wideo, prowadzonych w języku migowym. Na urządzeniach znajdzie się oczywiście dostęp do usługi Migam.org, której tłumacze umożliwią komunikację ze słyszącymi, zarówno na miejscu, jak i przez telefon.

tłumacz migam

Abonament w nowej taryfie wynosi sporo, bo aż 79,99 zł. Obecni klienci T-Mobile, którzy chcą zmienić taryfę, mogą liczyć na zniżkę i płacić 69,99 zł. Umowa podpisywana jest na 30 miesięcy i niezbędne do tego jest przedstawienie zaświadczenia o niepełnosprawności. Przy podpisywaniu umowy osoby migające nie muszą obawiać się trudności – pracownicy salonów T-Mobile również migają. Ponadto strony operatora zostaną przystosowane do norm WCAG 2.0, mówiących o dostępności stron dla osób niepełnosprawnych.

Nazwa MIG JUMP! została wyłoniona na drodze konkursu przeprowadzonego przez T-Mobile oraz Migam.org. wśród osób niesłyszących. Nowa taryfa powstała w ramach projektu Odpowiedzialnego Biznesu T-Mobile – Łączymy Wszystkich Wszędzie.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)