TeaTV ikona

TeaTV1.4.0

WindowsMultimediaOdtwarzacze stacji radiowych i TVTeaTV
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TeaTV to darmowe narzędzie do oglądania filmów, seriali i programów telewizyjnych w jakości do 1080p. Aplikacja nie wymaga logowania, a spora część materiałów zawiera polskie napisy.

Po uruchomieniu TeaTV natychmiast otrzymujemy dostęp do głównego okna programu, gdzie widzimy dostępną zawartość podzieloną na liczne kategorie nie tylko pod kątem rodzaju danej treści, ale i popularności wśród oglądających. Wystarczy raptem kilka kliknięć, by rozpocząć oglądanie wybranego przez siebie filmu udostępnionego na zasadzie streamingu (jeśli dysponujemy wolniejszym łączem, to z listy źródeł powinniśmy wybrać obraz w niższej jakości, np. 480p).

TeaTV pozwala na utworzenie listy odtwarzania, a także umożliwia przeglądanie historii oglądanych materiałów. Poza tym użytkownik może skorzystać z funkcji pobierania filmów, seriali czy programów telewizyjnych, by obejrzeć je w trybie offline. W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem narzędzia możemy skorzystać ze specjalnego formularza, opisując zagadnienie w języku angielskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTeaTV
Liczba pobrań2 988
Data aktualizacji6 mar 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TeaTV ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)