Testerzy Windows 10 mogą już pobrać obrazy ISO kompilacji 10565

Testerzy Windows 10 mogą już pobrać obrazy ISO kompilacji 10565

Testerzy Windows 10 mogą już pobrać obrazy ISO kompilacji 10565
16.10.2015 10:44

Microsoft wraz z wydaniem Windows 10 zmienił podejście do rozwijania swojego systemu operacyjnego, który teraz stał się usługą. Nowości wprowadzone są na bieżąco, wraz z aktualizacjami dostajemy mniejsze lub większe zmiany w systemie. Dość sporo nowych elementów przynosi testowa kompilacja 10565, która właśnie została wydana w postaci obrazów ISO do pobrania.

Kompilacja 10565 została wydana już wcześniej, ale użytkownicy testowych wersji Windows 10 mogli ją pobrać wyłącznie w formie aktualizacji z poziomu Windows Update. Teraz Microsoft postanowił wydać ją również jako obrazy ISO do pobrania. Dzięki czemu możemy system zainstalować na czysto i od razu korzystać z najnowszej oficjalnie udostępnionej testowej wersji, bez konieczności przechodzenia przez proces aktualizacji. Obrazy pobierzecie oczywiście ze strony Microsoftu.

Obraz

Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem nowej testowej wersji Windows 10, to musicie przystąpić do Windows Insider Program. Przed pobraniem i zainstalowaniem kompilacji 10565 warto sprawdzić czy nasz komputer spełnia przynajmniej minimalne wymagania. Potem pozostaje nam pobranie obrazu ISO, przygotowanie pendrive lub płyty DVD i instalacja systemu. Testowy Windows 10 dostępny jest w języku polskim.

Najważniejsze nowości w kompilacji 10565 to między innymi integracja komunikatora Skype z systemem, zmiany w Menu Start, a także zmieniony wygląd pasków tytułowych, menu kontekstowych i różnych ikon programów dostarczonych wraz z Windows 10. Nowości pojawiły się również w nowej przeglądarce Microsoftu, otrzymujemy możliwość podglądania miniatur otwartych kart oraz możliwość synchronizacji zakładek i listy artykułów do przeczytania. Dodatkowo Cortana ma lepiej rozpoznawać charakterystyczne fragmenty notatek, jak daty czy numery.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)