AndroidGryLogiczne i karcianeTETRIS Blitz
TETRIS Blitz ikona

TETRIS Blitz6.0.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tetris Blitz to już drugi mobilny tytuł bazujący na marce Tetrisa, a wydany prze Electronic Arts. Wersja Blitz stawia na rozgrywkę online i rywalizację ze znajomymi.

Przy pierwszym uruchomieniu gry zostaniemy zachęceni do zalogowania się naszym kontem w serwisie Facebook. Nie jest to konieczne, ale bez tego Tetris Blitz traci część ze swoich możliwości. Następnie czeka nas samouczek trwający kilka misji. Jest on obowiązkowy. Wraz z pokonywaniem kolejnym poziomów zdobywamy doświadczenie i odblokowujemy kolejne elementy.

Gra oferuje nam kilka trybów rozgrywki, od misji stworzonych na kształt kampanii, poprzez rywalizację ze znajomymi, a na trybie turniejowym kończąc. Rozgrywkę i sterowanie bardzo dobrze dopasowano do specyfiki urządzeń z ekranem dotykowym. Tym co stanowi spory problem i zniechęca do zabawy są mikropłatności.

W Tetris Blitz nie zabrakło różnej maści ulepszeń, wzmocnień, czy też limitów, których likwidacja trwa odpowiednio długo, chyba że wspomożemy się dodatkowymi środkami. Mikropłatności jest sporo i nie należą do niskich. Choć gra początkowo kusi i daje poczucie, że nie są one konieczne, to z czasem jest coraz gorzej.

Niestety psuje to ogólne wrażenie z gry. Zarówno oprawa graficzna jak i muzyczna wypadają bardzo dobrze. Gra działa płynnie nawet na starszych urządzeniach pomimo sporej ilości efektów. Tetris Blitz dostępny jest za darmo. Gra w wersji dla systemu Android wspiera usługę Google Play Gry.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań267
Data aktualizacji21 sty 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
TETRIS Blitz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)