iOSGryLogiczne i karcianeTetris Blitz
Tetris Blitz ikona

Tetris Blitz

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Tetris Blitz to mobilne, nastawione na rozgrywkę multiplayer wydanie kultowej gry Tetris. Od innych, podobnych tytułów odróżnia go fakt, że został stworzony na licencji oryginalnego Tetrisa.

Przy pierwszym uruchomieniu gry zostaniemy zachęceni do zalogowania się na konto Facebook. Nie jest to konieczne, ale bez tego Tetris Blitz traci część ze swoich możliwości. Następnie czeka nas samouczek, trwający kilka misji. Jest on obowiązkowy. Wraz z pokonywaniem kolejnym poziomów zdobywamy doświadczenie i odblokowujemy kolejne elementy.

Gra oferuje nam kilka trybów rozgrywki, od misji stworzonych na kształt kampanii, poprzez rywalizację ze znajomymi, a na trybie turniejowym kończąc. Rozgrywkę i sterowanie bardzo dobrze dopasowano do specyfiki urządzeń z ekranem dotykowym. Tym co stanowi spory problem i zniechęca do zabawy są mikropłatności.

W Tetris Blitz nie zabrakło różnej maści ulepszeń, wzmocnień, czy też limitów, których likwidacja trwa odpowiednio długo, chyba że wspomożemy się dodatkowymi środkami. Mikropłatności jest sporo i nie należą do niskich. Choć gra początkowo kusi i daje poczucie, że nie są one konieczne, to z czasem jest coraz gorzej.

Niestety psuje to ogólne wrażenie z gry. Zarówno oprawa graficzna jak i muzyczna wypadają bardzo dobrze. Gra działa płynnie nawet na starszych urządzeniach pomimo sporej ilości efektów. Tetris Blitz dostępny jest za darmo.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85
Data aktualizacji24 sty 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Tetris Blitz ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)