The Fourth Wall na weekend: władza nad przestrzenią (płaszczyzną?) jest trudniejsza niż myślisz

Strona głównaThe Fourth Wall na weekend: władza nad przestrzenią (płaszczyzną?) jest trudniejsza niż myślisz
01.08.2015 10:17
The Fourth Wall na weekend: władza nad przestrzenią (płaszczyzną?) jest trudniejsza niż myślisz

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy kryjącą się pod przyciągającym tytułem The Fourth Wall – ciekawą platformówkę 2D o podłożu głównie logicznym z domieszką elementów zręcznościowych.

Pokierujemy tu młodym, ciekawym świata zewnętrznego czarodziejem, który pewnego dnia postanawia wyruszyć w daleką, pełną niebezpieczeństw wędrówkę. Naszym głównym zadaniem jest szczęśliwe doprowadzenie go do wyjścia z każdego, nawet najbardziej pokrętnego układu.

The Fourth Wall | DigiPen Institute of Technology

Bohater na swej drodze napotyka szereg przeszkód, blokad i zasadzek lecz żaden problem nie jest mu straszny, ponieważ… potrafi on zakrzywiać najbliższą mu przestrzeń (tutaj płaszczyznę), w której akurat się nie znajduje. Umożliwia mu to przechodzenie przez ściany, lawirowanie nad ogniem, przeciąganie na właściwą stronę wind, a także wiele innych czynności, dzięki którym jest w stanie przedostać się w niedostępne zakamarki planszy.

W miarę robienia postępów kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Niejednokrotnie, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wymagało od gracza dużej błyskotliwości i sporego zastanowienia.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą pozytywne wrażenie oprawą graficzną, a dzięki fachowemu zespoleniu elementów zręcznościowych z logicznymi tytuł powinien przypaść do gustu wielu sympatykom gier platformowych.

Grę The Fourth Wall można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (0)