To już finał: Windows 10 build 16299.15 to RTM Fall Creators Update

To już finał: Windows 10 build 16299.15 to RTM Fall Creators Update

11.10.2017 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Duża aktualizacja do Windows 10, znana pod nazwą Fall Creators Update, właśnie trafiła do Release Preview, czyli ostatniego pierścienia aktualizacji przed wydaniem stabilnej wersji. To już ostatni etap i za 6 dni aktualizacja zacznie trafiać do wszystkich użytkowników Windowsa 10.

Członkowie testowego programu Windows Insiders, którzy korzystają z pierścienia Release Preview, mogą już pobrać Windows 10 build 16299.15. Kompilacja ta była dostępna wcześniej w szybkim, a potem wolnym pierścieniu, przechodząc przez ręce licznego grona testerów. Teraz Microsoft chce wprowadzić ewentualne ostanie szlify, wyłapując pozostałe niedociągnięta, tak by 17 października udostępnić jak najbardziej dopracowaną wersję.

Heads up #WindowsInsiders in the Release Preview ring: We have begun releasing Build 16299.15 to you. https://t.co/dtMEgmoqxy

— Windows Insider (@windowsinsider) 10 października 2017Windows 10 build 16299.15 w szybkim pierścieniu aktualizacji pojawił się na początku poprzedniego tygodnia, będąc jedynie zbiorem pomniejszych poprawek, nie wprowadzając nowych funkcji. Wyglądało na to, że mamy do czynienia z ostatnim buildem z cyklu deweloperskiego Redstone 3, czyli kandydatem na finałową kompilację Windows 10 Fall Creators Update. Po usunięciu znalezionych błędów i ich naprawieniu, mamy tego potwierdzenie.

Microsoft informuje, że nie wszyscy uczestnicy Release Preview mogą zobaczyć aktualizację do buildu 16299.15. Prosi o cierpliwość i dodaje, że w ciągu najbliższych dni nowa wersja trafi do wszystkich członków tego pierścienia aktualizacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)