Today Calendar dostępny za darmo przez 48 godzin dzięki serwisowi Reddit

Today Calendar dostępny za darmo przez 48 godzin dzięki serwisowi Reddit

Today Calendar dostępny za darmo przez 48 godzin dzięki serwisowi Reddit
Tomek Kondrat
08.05.2014 20:46

Znalezienie przyjemnie wyglądającego i przede wszystkim funkcjonalnego kalendarza dla swojego urządzenia z Androidem nie jest rzeczą łatwą. Każda aplikacja ma jakieś „ale”, które dość skutecznie może zniechęcić użytkowników. Jedna z aplikacji, która tych „ale” ma naprawdę mało, to Today Calendar, którego autorzy przez 48 godzin rozdają licencje na serwisie Reddit.

Today Calendar oferuje swoim użytkownikom funkcjonalną i estetyczną aplikację, a także kilka widżetów, które mogą zostać użyte na ekranach głównych telefonu jak i tabletu. Widżety mogą prezentować zarówno listę zaplanowanych na dziś zadań, jak i widok całego miesiąca.

Do tej pory program był dostępny w wersji próbnej, która kończyła się po 14 dniach i wymagała opłaty 3,52 zł za odblokowanie pełnej wersji. Świętujący miesięczną obecność w sklepie Google Play deweloperzy Today Calendar dali swoim użytkownikom nie lada prezent. W ciągu 48 godzin otrzymać można darmowy kod aktywujący, który całkowicie odblokuje aplikację. Jest on dostępny dla użytkowników Reddita, więc postanowiliśmy się podzielić z Wami tą informacją.

Obraz

Aby otrzymać wspomniany kod, należy udać się na tę stronę i podać adres używany w Sklepie Play. Otrzymany kod należy przepisać lub wkleić w aplikacji, wchodząc w Ustawienia → Kalendarz – Informacje → Enter Promo Code. Jeżeli proces się powiódł, powinna się nam ukazać informacja o udanej aktywacji pełnej wersji kalendarza.

Akcja promocyjna będzie trwać tylko do soboty, więc aby otrzymać darmowy kod, nie należy zwlekać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)