Today Calendar dostępny za darmo przez 48 godzin dzięki serwisowi Reddit

Strona głównaToday Calendar dostępny za darmo przez 48 godzin dzięki serwisowi Reddit
08.05.2014 20:46
Today Calendar dostępny za darmo przez 48 godzin dzięki serwisowi Reddit
Tomek Kondrat
Tomek Kondrat

Znalezienie przyjemnie wyglądającego i przede wszystkim funkcjonalnego kalendarza dla swojego urządzenia z Androidem nie jest rzeczą łatwą. Każda aplikacja ma jakieś „ale”, które dość skutecznie może zniechęcić użytkowników. Jedna z aplikacji, która tych „ale” ma naprawdę mało, to Today Calendar, którego autorzy przez 48 godzin rozdają licencje na serwisie Reddit.

bESZIyHV

Today Calendar oferuje swoim użytkownikom funkcjonalną i estetyczną aplikację, a także kilka widżetów, które mogą zostać użyte na ekranach głównych telefonu jak i tabletu. Widżety mogą prezentować zarówno listę zaplanowanych na dziś zadań, jak i widok całego miesiąca.

Do tej pory program był dostępny w wersji próbnej, która kończyła się po 14 dniach i wymagała opłaty 3,52 zł za odblokowanie pełnej wersji. Świętujący miesięczną obecność w sklepie Google Play deweloperzy Today Calendar dali swoim użytkownikom nie lada prezent. W ciągu 48 godzin otrzymać można darmowy kod aktywujący, który całkowicie odblokuje aplikację. Jest on dostępny dla użytkowników Reddita, więc postanowiliśmy się podzielić z Wami tą informacją.

350107953610975169

Aby otrzymać wspomniany kod, należy udać się na tę stronę i podać adres używany w Sklepie Play. Otrzymany kod należy przepisać lub wkleić w aplikacji, wchodząc w Ustawienia → Kalendarz – Informacje → Enter Promo Code. Jeżeli proces się powiódł, powinna się nam ukazać informacja o udanej aktywacji pełnej wersji kalendarza.

bESZIyHX

Akcja promocyjna będzie trwać tylko do soboty, więc aby otrzymać darmowy kod, nie należy zwlekać.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESZIyIh
Komentarze (29)
bESZIyIT