bEhhIKpx
TomTom GO Mobile ikona

TomTom GO Mobile3.1.0

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TomTom Go Mobile to znana i ceniona nawigacja samochodowa. Aplikacja daje dostęp do tych samych usług, jakie są dostępne na dedykowanych urządzeniach producenta, pozwala ponadto na pozycjonowanie przy pomocy sygnału komórkowego i Wi-Fi, a także pobieranie dodatkowych informacji z Internetu o ruchu drogowym.

bEhhIKpz

Aplikacja pozwala na używanie map aż 100 krajów na całym świecie. Nawigacja oferowana w aplikacji TomTom jest dostępna w trybie offline tj. mapy są pobierane na tablet lub smartfon, a następnie mogą być wykorzystywane już bez połączenia z Internetem. W wybranych krajach, w tym i w Polsce, TomTom zapewnia dodatkowe informacje o ruchu drogowym i utrudnieniach. Aplikacja ostrzega również przed zapisanymi w bazie fotoradarami, umożliwia użytkownikom ich samodzielne dodawanie i ostrzeganie innych kierowców. Program oprócz planowania trasy i automatycznego jej korygowania umożliwia wyszukiwanie tzw. point of interest (POI), czyli miejsc, które mogą być użyteczne i warte odwiedzenia: stacji benzynowych, hoteli, centrów handlowych, lotnisk, parkingów itp.

TomTom Go Mobile posiada szybką wyszukiwarkę, tworzone trasy mogą zawierać punkty pośrednie, a użytkownik może wybierać także sposób adresów zapisanych w kontaktach. Możliwe jest zapisywanie własnych miejsc jak np. lokalizacji domowej, a także zapisywanie stałych tras. Nietypową funkcją są darmowe kilometry: w ciągu miesiąca nawigacja może poprowadzić przez 75 km bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Aby znieść ten limit, konieczne jest wykupienie licencji na mapy TomTom, co jest możliwe do wykonania wprost z poziomu aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Liczba pobrań3 365
Data aktualizacji20 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (trial)
TomTom GO Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhhIKqe
bEhhIKqv