Transformers Universe na weekend

Transformers Universe na weekend

Transformers Universe na weekend
Rafał Szramowiat
11.07.2014 21:42

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Transformers Universe - sieciową strzelaninę z gatunku MOBA łącząca w sobie nie tylko elementy gry akcji czy strategii, ale również FPS. Dzięki powiązaniu bohaterów z legendarną linią zabawek od Hasbro tytuł stanowi niepowtarzalną gratkę dla wszystkich fanów Optimusa Prime'a i całej spółki.

Rozgrywka koncentruje się na potyczkach między zespołami zbudowanymi z graczy wcielonych w Autoboty tudzież w Deceptikony. Walczą oni między sobą o dominację i jednocześnie starają się realizować określone cele meczu. Zanim jednak do tego dojdzie przygodę z grą rozpoczynamy od rywalizacji z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Transformers Universe Gameplay trailer

Istotą każdej rozgrywki jest prawidłowy i adekwatny do konkretnych warunków wybór swojego bohatera. Każda z kilkunastu dostępnych postaci posiada odmienne zdolności bojowe jak i taktyczne, unikalny styl walki i działania, a także co bardzo ważne, indywidualne właściwości dla dalszego rozwoju i późniejszych więzi z dowódcą oraz resztą zespołu.

W grze można skorzystać ze specjalnego sklepu, gdzie za zdobyte w trakcie rozgrywki punkty naprawimy oraz zmodernizujemy naszego bohatera. Koszt konkretnych wspomagaczy uzależniony jest od ich mocy oraz stopnia przydatności. Autorzy nie omieszkali nie zapomnieć również o systemie mikropłatności ;-).

Dobra oprawa audiowizualna, wysoka grywalność, a także możliwość wystąpienia praktycznie nieskończonej liczby scenariuszy wynikających z układu bitew, posiadanego poziomu doświadczenia i konkretnego rodzaju postaci połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością przyciągnie do komputera nie tylko fanów kultowych już Transformersów.

Grę Transformers Universe można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)