Transformers Universe na weekend

Transformers Universe na weekend
11.07.2014 21:42
Transformers Universe na weekend

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Transformers Universe - sieciową strzelaninę z gatunku MOBA łącząca w sobie nie tylko elementy gry akcji czy strategii, ale również FPS. Dzięki powiązaniu bohaterów z legendarną linią zabawek od Hasbro tytuł stanowi niepowtarzalną gratkę dla wszystkich fanów Optimusa Prime'a i całej spółki.

Rozgrywka koncentruje się na potyczkach między zespołami zbudowanymi z graczy wcielonych w Autoboty tudzież w Deceptikony. Walczą oni między sobą o dominację i jednocześnie starają się realizować określone cele meczu. Zanim jednak do tego dojdzie przygodę z grą rozpoczynamy od rywalizacji z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Transformers Universe Gameplay trailer

Istotą każdej rozgrywki jest prawidłowy i adekwatny do konkretnych warunków wybór swojego bohatera. Każda z kilkunastu dostępnych postaci posiada odmienne zdolności bojowe jak i taktyczne, unikalny styl walki i działania, a także co bardzo ważne, indywidualne właściwości dla dalszego rozwoju i późniejszych więzi z dowódcą oraz resztą zespołu.

W grze można skorzystać ze specjalnego sklepu, gdzie za zdobyte w trakcie rozgrywki punkty naprawimy oraz zmodernizujemy naszego bohatera. Koszt konkretnych wspomagaczy uzależniony jest od ich mocy oraz stopnia przydatności. Autorzy nie omieszkali nie zapomnieć również o systemie mikropłatności ;-).

Dobra oprawa audiowizualna, wysoka grywalność, a także możliwość wystąpienia praktycznie nieskończonej liczby scenariuszy wynikających z układu bitew, posiadanego poziomu doświadczenia i konkretnego rodzaju postaci połączona z elementami taktyki oraz strategii z pewnością przyciągnie do komputera nie tylko fanów kultowych już Transformersów.

Grę Transformers Universe można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)