Treści wygenerowane przez AI - do kogo należą prawa autorskie? Sprawdź na spotkaniu dla twórców internetowych!

Treści wygenerowane przez AI - do kogo należą prawa autorskie? Sprawdź na spotkaniu dla twórców internetowych!

Źródło zdjęć: © materiały partnera
24.05.2023 13:10

Czy dzieło stworzone przez AI podlega ochronie praw autorskich? Do kogo one należą? Czy treści tego typu mogą być powszechnie używane? Tego dowiesz się podczas jednej z debat na Patronite Forum 2023 - najważniejszym wydarzeniu dla twórców ery cyfrowej.

Patronite to serwis łączący twórców internetowych z Patronami, czyli osobami, które wspierają ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto twórców, a ci wykorzystują je na potrzeby rozwoju swojej działalności.

© materiały partnera

Już 26 maja w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się Patronite Forum 2023. Wydarzenie, które po raz drugi połączy twórców internetowych, będzie również świetną okazją do wysłuchania debat na tematy kluczowe dla współczesnych twórców. Jednym z poruszanych zagadnień będą wytwory sztucznej inteligencji i przysługujące w tym zakresie prawa autorskie.

Jesteś twórcą internetowym i chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Wypełnij formularz i dołącz tutaj. Nie możesz osobiście pojawić się na wydarzeniu? Kliknij tu i oglądaj relację online.

© materiały partnera

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie