r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

tvp.pl 2.5.0

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Aplikacja od TVP łączy dostęp do informacji z kraju, świata, sportu, rozrywki i kultury z ofertą VOD, która jest podzielona na kategorie: Informacje, Seriale, Film Dokumentalny, Publicystyka, Styl Życia i Dla Dzieci.

Galeria programu

Przełączanie między zakładkami informacje i VOD jest bardzo proste i szybkie. W bibliotece wideo znajdują się seriale i programy wyprodukowane przez TVP, a wśród programów informacyjnych odnajdziemy m.in. Wiadomości, Telexpress, Panoramę i Serwis Info. Do każdego wideo dołączony jest krótki opis, a ciekawymi propozycjami możemy podzielić się ze znajomymi. Minusem aplikacji jest dość powolne i niestabilne działanie w porównaniu z innymi programami tego typu oraz brak możliwości przewijania wideo.

Choć w aplikacji w ciekawy sposób połączono aktualności i bogatą bibliotekę VOD, korzystanie z niej jest utrudnione przez bardzo długie wczytywanie programów, brak możliwości ich przewijania i zatrzymywania oraz bardzo częste zawieszanie się filmu w trakcie oglądania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

TVP chce konkurować z Netfliksem, otwiera się na internet i… zamyka na YouTube

156
INTERNET 21.01.2016 | Maciej Olanicki

Podczas dzisiejszego spotkania z przedstawicielami mediów, prezes zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, zapowiedział ekspansję TVP na Internet. Ma się to odbywać w ramach konkurowania z najpopularniejszymi dziś dostawcami materiałów oraz wycofanie treści, do których prawa posiada z TVP z YouTube’a. Jak donosi Gazeta Prawna, prezes TVP poinformował, że polska telewizja publiczna ma w najbliższym czasie zamiar stać się bardziej konkurencyjna w stosunku do komercyjnych usług VOD oferowanych przez prywatne polskie media. Nie tylko polskie zresztą, Jacek Kurski zapowiedział także, że TVP ma…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.