Twitter: nowy wygląd i zapowiedź kolejnych zmian w aplikacjach

Twitter: nowy wygląd i zapowiedź kolejnych zmian w aplikacjach
Jan Mentel

16.06.2017 16:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po zmianach wprowadzonych do wersji testowej aplikacji na Androida potwierdzono, że wizualny lifting obejmie również aplikację na iOS-a oraz wersję przeglądarkową. Zgodnie z obietnicami teraz ma być lżej, szybciej oraz łatwiej. Na oficjalnym blogu można się też dowiedzieć, że odświeżona szata powstała dzięki głosom ćwierkających osób.

Obraz

Zmiany obejmować będą wszystkie dostępne wersje (przeglądarka, iOS, Android Deck oraz Twitter Lite) i zgodnie z harmonogramem wprowadzane będą sukcesywnie przez najbliższe tygodnie. Teraz będzie czytelniej, postawiono też na okrągłe kształty.

Przede wszystkim zmieniono kształt fotografii z kwadratowego na okrągły. Poprawiono też wygląd fontów w nagłówkach oraz odświeżono wygląd ikon. Żeby odpowiedzieć, teraz należy przycisnąć chmurkę, a nie jak kiedyś – strzałkę. Pozostałe przyciski, takie jak podaj dalej czy polub zostały jedynie lekko odchudzone.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Nowością jest umieszczenie sekcji profilu, dodatkowych kont, ustawień oraz prywatności w jednym miejscu – wszystko to znajdziemy po lewej stronie, kiedy naciśniemy przycisk nowego menu. Dla użytkowników iOS-a przygotowano dodatkowo funkcję zmiany kontrastu kolorów oraz możliwość otwierania artykułów w trybie czytelniczym Safari.

Nowa wersja na Androida dostępna jest w naszej bazie danych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)