r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitter

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Twitter to aplikacja kliencka dla bardzo popularnego serwisu społecznościowego stworzonego w celu mikroblogowania o takiej samej nazwie. Daje ona użytkownikom dostęp do ostatnich wpisów, "tweetów" wysłanych przez osoby, które są obserwowane, wyszczególnia również te zapisy, w których wspomniano o użytkowniku.

Galeria programu

Dla oficjalnego klienta Twittera problemu nie stanowi także wyszukiwanie wiadomości z określonymi przez użytkownika frazami. Możliwe jest także szybkie przeglądanie listy kont osób, które są według systemu polecane do obserwowania na podstawie wcześniejszych zachowań i referencji użttkownika. Z poziomi aplikacji klienckiej możliwe jest samodzielne dodawanie nowych wpisów (tweety), włącznie ze zdjęciami, jakie posiadamy na urządzeniu.

Chociaż limit długości wiadomości podobnie jak w wypadku wiadomości SMS jest ograniczony tylko do 160 znaków, serwis cieszy się ogromną popularnością i jest wykorzystywany np. przez polityków i inne osoby publiczne do bezpośredniego kontaktu z obywatelami. Aplikacja może obsługiwać wiele kont jednocześnie, oferuje również interfejs w języku polskim. Jest ona bardzo łatwa w użyciu i skupia się przede wszystkim na treściach, jakie znajdują się w serwisie. Dostępny widget wyświetla ostatnie tweety.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twitter chce być jak Snapchat i wprowadza wirtualne naklejki

7
OPROGRAMOWANIE 28.06.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Kto może, ten rozpycha się łokciami i nie waha się sięgać nawet po pomysły konkurencji w walce o większy kawałek tortu na rynku aplikacji społecznościowych. Twitter, który uważany jest za marudera w tym wyścigu, stara się pokazać, że może być ciekawym miejscem nie tylko dla rozgadanych polityków i dziennikarzy, ale też dla młodzieży. Dlatego na popularnym „ćwierkaczu” już wkrótce pojawią się naklejki, którymi będzie można ozdobić publikowane tam zdjęcia. To pomysł, który otwarcie nawiązuje do rozwiązań znanych np. ze Snapchata, ale też z Facebooka. O swoim nowym pomyśle Twitter informuje na…

Nowa aplikacja Twittera na Androida: zmiany widoczne, ale zbyt zachowawcze

1
OPROGRAMOWANIE 08.06.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Chciałoby się napisać: nareszcie. Twitter zaktualizował swoją aplikację na Androida, wprowadzając do jej interfejsu elementy Material Design. Program w końcu wygląda nowocześnie i spójnie z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego spod znaku zielonego robota. Dla tych, którzy korzystali z androidowego Twittera dzięki plikom APK pobranym ze źródeł innych niż sklep Google Play, nowy wygląd aplikacji nie zaskakuje. Serwis bowiem od dłuższego czasu pracował nad odświeżeniem wyglądu aplikacji klienta na Androida. Teraz jednak wszystko jest tak, jak Google przykazało i wydanie programu z numerem…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.