TYPO Keyboard Case zamieni iPhone w smartfona z fizyczną klawiaturą

TYPO Keyboard Case zamieni iPhone w smartfona z fizyczną klawiaturą
Marcin Wilk

09.12.2013 11:43

Na rynku pojawiło się mobilne akcesorium, paradoksalnie zmieniające iPhone, prekursora dotykowych ekranów, w urządzenie posiadające fizyczną klawiaturę. Ciężko powiedzieć, czy jest to odpowiedź na realne zapotrzebowanie ze strony klientów, czy eksperyment, jednakże pomysł wydaje się bardzo ciekawy, a przede wszystkim — funkcjonalny. Co prawda niekoniecznie dla zwolenników Apple, którzy zawsze bronili idealnie działającej klawiatury ekranowej w iPhonie, ale dla osób z sentymentem wspominających czasy, w których nie było urządzeń dotykowych.

[vimeo=http://vimeo.com/76384667]TYPO Keyboard dostępne jest dla iPhone 5 i 5s w formie dodatkowej obudowy z fizyczną klawiaturą w pełni mieszczącą się pod ekranem (większość osób pomyśli o słuchawkach BlackBerry, ja osobiście przypomniałem sobie Motorolę Pro). TYPO komunikuje się z iPhonem bezprzewodowo przez Bluetooth. Ma swoje niezależne zasilanie z akumulatora o pojemności 180 mAh z widocznym wskaźnikiem poziomu naładowania. Klawiatura jest podświetlana i korzysta z autokorekty. Jej zaletą, oprócz możliwości bezwzrokowego pisania, jest także zwolnienie przestrzeni ekranu, jaką zajmowała klawiatura dotykowa. Niestety obudowa wydłuży IPhone do 14,2 centymetrów.

Akcesorium można zarezerwować w przedsprzedaży na stronie producenta, w cenie 99 dolarów. Wysyłka do klientów ma rozpocząć się najwcześniej w styczniu 2014 roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)