r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

uTorrent - od dzisiaj również na system Mac OS

Strona główna Aktualności

Autor jednego z najpopularniejszych klientów sieci BitTorrent ( ľTorrent) udostępnił po długim okresie testów pierwszą publiczną wersję beta swojej aplikacji przygotowanej z myślą o użytkownikach systemu firmy Apple.

ľTorrent 0.9.0 Beta napisany na platformę Mac OS został wyposażony w podstawowe funkcje przeznaczone do obsługi sieci BitTorrent. Autorzy nie wprowadzili tutaj żadnych rewolucji wyposażając aplikację m. in. w obsługę formatu .torrent z poziomu linka URL lub pliku zapisanego na dysku twardym, możliwość definiowania szybkości pobierania i wysyłania danych, opcję szyfrowania transmisji czy definiowania ilości połączeń dla jednego procesu pobierania danych. W chwili obecnej ľTorrent 0.9.0 Beta spełnia swoje podstawowe zadanie i może w przyszłości będzie mógł konkurować z tak dobrym programem jak Transmission. Miło jednak słyszeć, że projekt w końcu ruszył, a twórca sieci BitTorrent stara się wraz z autorem ľTorrent dostarczyć idealne narzędzie do obsługi sieci na kolejne platformy.

Wszystkich użytkowników systemu Mac OS zainteresowanych sprawdzeniem możliwości ľTorrent 0.9.0 Beta odsyłamy do strony producenta, z której można pobrać najnowszą wersję beta klienta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.