Ubisoft na E3: Far Cry, Assassin's Creed: Unity i Just Dance, czyli bez niespodzianek

Ubisoft na E3: Far Cry, Assassin's Creed: Unity i Just Dance, czyli bez niespodzianek
10.06.2014 01:13
Ubisoft na E3: Far Cry, Assassin's Creed: Unity i Just Dance, czyli bez niespodzianek

Swoją konferencję prasową na E3 Ubisoft rozpoczął nie od zachwalania mocy konsol nowej generacji, ale od prezentacji Far Cry 4. W listopadzie gracz wcieli się w postać, która podróżuje autobusem w kierunku Himalajów, z fałszywym paszportem. Resztę będziemy musieli odkryć sami…

Ubisoft zaczął czymś wielkim, a potem było tylko lepiej. Just Dance 2015 to oczywiście 40 nowych utworów — wśród wykonawców znajdziemy Pharrella Williamsa, Calvina Harrisa, Ellie Goulding i wielu innych. Kluczem do sukcesu kolejnej części jest Community Remix, czyli możliwość tworzenia własnych układów do utworów i udostępniania ich innym. Ponadto każdy, kto zainstaluje aplikację na swoim smartfonie czy tablecie, będzie mógł zagrać w Just Dance. Teraz kontrolerem jest urządzenie mobilne a limit osób, które mogą tańczyć jednocześnie, nie istnieje — wspólnie się bawić mogą nawet dziesiątki tysięcy osób na stadionie podczas koncertu. Na koniec oczywiście można zobaczyć wyniki. Tę grę zobaczymy w październiku.

Just Dance 2015: E3 zwiastun zapowiadający [PL]

Tom Clancy's The Division, MMO osadzona w postapokaliptycznym Nowym Jorku, spustoszonym przez niezbadanego wirusa, miała ukazać się w tym roku, ale premiera została przesunięta. Co ciekawe, w tej grze nie znajdziemy podziału postaci na klasy. Każdy będzie mógł zostać kim zechce i we własnym stylu starać się przeżyć i odbudować spustoszone zarazą i zamieszkami miasto — również w pojedynkę. Ciekawostką jest mobilny klient gry, za pomocą którego wykonamy zwiad.

Tom Clancy's The Division -- Take Back New York Trailer [E3 2014] [PL]

Ubisoft pochwalił się także produkcją The Crew, która oferuje możliwość przejechania samochodem Stanów Zjednoczonych od wybrzeża do wybrzeża i zadania, które zajmą całe godziny i zadowolą maniaków gier samochodowych wszelkiej maści. Wśród zadań znajdziemy zarówno wyścigi, jak i zadania, które trzeba wykonywać w grupach. Otwarty świat prezentuje się świetnie i to jedyny tytuł, przy okazji którego padła wzmianka o nowych konsolach. The Crew wystartuej 11 listopada na Xboksa One, PlayStation 4 i PC. 31 lipca ruszy beta, do której można zapisać się na stronie gry.

Zwiastun "Coast to Coast" - z Miami do L.A. w The Crew [PL]

Poza Far Cry 4 miłośnicy produkcji Ubisoftu czekali także na podróż w czasie, do roku 1793, gdzie zabierze nas Assassin's Creed: Unity. W czasach krwawej Rewolucji Francuskiej możemy oczami niepowstrzymanego skrytobójcy zobaczyć ogromne miasto, pełne intryg, pobocznych wątków i losowo rozmieszczanych postaci. W tej części gry kluczowa jest strategia i współpraca.

Assassin's Creed Unity E3 2014 Światowa premiera zwiastuna [PL]

O Shape Up już słyszeliśmy — w listopadzie na rynek wprowadzona zostanie stworzona przy współpracy z Microsoftem gra gimnastyczna, stworzona specjalnie dla graczy. Koniec ze skakaniem na wirtualnej skakance. W Shape Up będziemy skakać po klawiszach pianina na wzór Dance Dance Revolution albo robić pompki ze słoniem na plecach. Oprawa gry raczej do ćwiczeń nie zachęca… Shape Up będzie dostępna na Xbox One.

Shape Up - Squat Me to the Moon Gameplay [NORTH AMERICA]

Po Child of Light Ubisoft zaprezentował Valiant Hearts — grę, która połączy historię Pierwszej Wojny Światowej z interesującą grafiką, przygodą, akcją i ciekawymi zadaniami. Grę o wojnie, bo z pewnością nie jest to gra wojenna, zobaczymy 25 czerwca.

Valiant Hearts E3 Trailer [US]

Chwyta za serce, prawda?

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)