UC Browser dla Windows Phone - czas porzucić mobilnego Internet Explorera?

UC Browser dla Windows Phone - czas porzucić mobilnego Internet Explorera?

UC Browser dla Windows Phone - czas porzucić mobilnego Internet Explorera?
23.12.2013 19:15

UC Browser to alternatywna przeglądarka www dostępna na Windows Phone. Posiada ona wiele funkcji niedostępnych we wbudowanym Internet Explorerze. Wydanie nowej wersji UC Browsera rozwija te oprogramowanie o kolejne opcje i czyni je jeszcze ciekawszym. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacz Windows Phone niezadowolonego z mobilnego IE.

Obraz

UC Browser w nowej wersji wzbogacił się o przesyłanie pobranych plików ze smartfona na PC (jeśli są w tej samej sieci), umożliwiono przypinanie wybranych opcji do głównego okna aplikacji oraz dodano geolokalizację i nowe elementy wyświetlane na kafelkach. Omawiana przeglądarka internetowa posiada ogromne możliwości w porównaniu do mobilnego Internet Explorera. Samo wyświetlanie stron www może zostać dostosowane do naszych potrzeb. Z pomocą przyjdzie tryb nocny (zmniejszający jasność aplikacji, wg własnych ustawień), tekstowy (brak obrazków), anonimowy oraz opcja turbo kompresująca dane. Każdą ze stron można pobrać, aby przeczytać ją później offline. Wspierane jest także ściąganie plików, nawet po wyłączeniu aplikacji oraz bezpośrednie przesyłanie ich na SkyDrive.

Obraz

Przeglądarka potrafi dodatkowo zapisywać hasła, synchronizować zakładki, wspiera wczesne ładowanie strony, pozwoli na zmianę skórki aplikacji oraz zeskanuje kod QR. Oczywiście nie mogło zabraknąć obsługi wielu zakładek, zatem tą funkcję także tu znajdziemy. Z łatwością dostosujemy wygląd strony poprzez zmianę rozmiaru czcionki czy ustalenie jakości pobieranych zdjęć z www. Ekran główny jest zbiorem wewnętrznych kafelków, do których prócz ustawień opcji, można dodać także ulubione adresy z sieci. UC Browser w ostatnich wydaniach stał się znacznie stabilniejszy i jedyną wadą może być brak polskiej wersji językowej.

Obraz

Aplikacja dostępna jest dla wszystkich użytkowników Windows Phone za darmo. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej zaawansowana i najpopularniejsza przeglądarka www w markecie. Możliwościami zostawia mobilnego Internet Explorera daleko w tyle. Warto pobrać i sprawdzić jak działa nowa wersja.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)