Ultima VIII za darmo, wielka paczka gier dla fanów Might & Magic za bezcen

Strona głównaUltima VIII za darmo, wielka paczka gier dla fanów Might & Magic za bezcen
30.04.2015 09:21
Ultima VIII za darmo, wielka paczka gier dla fanów Might & Magic za bezcen

W tym tygodniu miłośnicy klasycznych gier znów mają okazję uzupełnić swoje zbiory nie wydając na miłe hobby przesadnie dużo pieniędzy. Przede wszystkim Electronic Arts udostępnia do pobrania za darmo z platformy Origin niezapomniany projekt RPG Ultima VIII w wydaniu Gold. Do tego dochodzi kolejna paczka gier z serwisu Humble Bundle, tym razem skupiająca się na produktach z wyśmienitej serii Might & Magic.

350184997036189633

Wydana w 1994 roku Ultima VIII: Pagan podzieliła miłośników znanej marki na obozy. Zarzucano jej, że miała zbyt mało wspólnego z poprzednimi częściami, niemniej inni dostrzegali też, iż twórcy po prostu chcieli spróbować czegoś nowego, mroczniejszego. Udało się im doskonale. Bohater przemierzał rozległy kontynent, w którym mógł zrobić niemal wszystko, co chciał gracz. Domy pełne były przedmiotów do zebrania czy po prostu poprzestawiania. W ukrytych jaskiniach chowały się skarby, ale także groźne potwory. Wiele godzin zajmowało nie tyle poznawanie wątku głównego, co słodkie błądzenie po krainach w poszukiwaniu nowych wrażeń. Przeżyjecie to teraz raz jeszcze.

Znana inicjatywa charytatywna zaskakuje po raz kolejny, podsuwając nam pod nos wspaniałe tytuły za grosze. Wspierając ją już dolarem w ramach akcji Humble Might & Magic Bundle staniecie się właścicielami cyfrowych wersji strategii Heroes of Might & Magic II oraz IV w edycjach rozszerzonych, gier RPG Might & Magic 1-6, a także paczki Angel Starter Pack dla u podstaw bezpłatnego Might & Magic Heroes Online. Od niecałych 12,5 dolara dochodzą do tego Heroes of Might & Magic IV, Might & Magic Heroes VI Gold, Dark Messiah of Might & Magic w ujęciu FPP, Might & Magic: Clash of Heroes z DLC, plus bonusowe gry, które ujawnione zostaną na przestrzeni najbliższych dwóch tygodni. Lepiej jednak chyba od razu doinwestować 15 dolarów, bo to oznacza dodatkowo Might & Magic X - Legacy z dodatkami, niedawno wydane Heroes of Might & Magic III HD Edition, dodatek dla M&MH VI i starter do M&M: Duel of Champions.

Większość kluczy do zrealizowania jest na platformie Uplay Ubisoftu, część na Steam, a HoM&M II: Gold Edition dostaje się bez zabezpieczeń DRM. Tradycyjnie to od nabywcy zależy, kto otrzyma jaką część jego wpłaty. Pieniądze można dowolnie rozdzielić między Humble Bundle, Ubisoft, a także Amerykański Czerwony Krzyż, charity: water oraz Doctors Without Borders. Oferowane produkty łącznie wyceniono na 168 dolarów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)