ViPER4Android już na Nougacie: zamień smartfon w sprzęt do audiofilii

ViPER4Android już na Nougacie: zamień smartfon w sprzęt do audiofilii

ViPER4Android już na Nougacie: zamień smartfon w sprzęt do audiofilii
20.02.2017 14:49

Najnowsza wersja aplikacji ViPER4Android przynosi pokaźną dawkę nowych funkcji, a także wsparcie dla Androida 7.0 Nougat. Warto dodać, że mogą z niej skorzystać także użytkownicy mocno przestarzałych wersji – Android 2.3, zainstalujemy ją również na Androidzie x86. Czym jest ViPER4Android? To rozbudowane narzędzie do zarządzania ustawieniami dźwięku, które powinno sprostać wymaganiom audiofilów, zmieniając niezbyt atrakcyjnie grające urządzenie w sprzęt odpowiadający ich czułych uszom.

Zanim jednak wasze audiofilskie uszy zażądają instalacji ViPER4Android, musicie wiedzieć, że aplikacja wymaga roota. Oczywiście bez niego też ją zainstalujemy, ale nie będzie działać poprawnie i odczuwalnie straci na swojej funkcjonalności. Root wymagany jest wyłącznie do wrzucenia przez aplikację własnych bibliotek do systemowego katalogu, więc bez obaw o bezpieczeństwo Androida.

Wśród ciekawszych funkcji warto wymienić software'ową symulację słynnego FET Compressora i usprawniony 4-kanałowy Convolver (czyli mechanizm ładowania ustawień korektorów z innych urządzeń, który pozwoli nadać brzmieniu muzyki cechy dla nich charakterystyczne). Do tego dochodzi lepsza jakość dźwięku na słuchawkach i lepsze wsparcie dla zewnętrznych urządzeń audio.

350195494557149121

To nie wszystkie nowości, zmian jest naprawdę dużo, a twórcy także zajęli się wyeliminowaniem wcześniej zgłaszanych błędów. Nowa wersja ViPER4Android powinna również zapewnić większą stabilność i szybkość działania. Mnogość opcji może początkowo przerazić, ale jeśli dobrze poznamy możliwości aplikacji, to z pewnością docenimy odczuwalnie wyższą jakość dźwięku.

Aplikację znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Przed zainstalowaniem zawartego w archiwum ZIP pliku APK należy zezwolić na instalowanie oprogramowania z nieznanych źródeł. Ponadto przypominamy – do poprawnego działania wymagany jest root.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)