Virgin Mobile nie pozwoli na ograniczenia, Play wprowadza klientów w Stan Darmowy

Virgin Mobile nie pozwoli na ograniczenia, Play wprowadza klientów w Stan Darmowy

06.02.2015 15:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojna o klientów trwa w najlepsze. Tym razem na świetnej pozycji są klienci Virgin Mobile, ale korzystający z ofert Playa czy Viking Mobile również nie mają powodów do narzekań.

Obraz

Wirtualny operator Virgin Mobile prowadził do swojej oferty nową pozycję o prostej nazwie „Bez limitu”, kierowaną do starych i nowych klientów sieci. Dodatkowe wyjaśnienia są zbędne. Klienci, którzy zdecydują się zamówić kartę SIM z Virgin Mobile lub doładowanie o wartości 29 zł otrzymają:

  • nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci
  • minuty do „wygadania” na komórki i telefony stacjonarne
  • Internet z „lejkiem” – 4 GB do wykorzystania, ale łącze zwolni po przekroczeniu 2 GB

Zaletą oferty Virgin Mobile jest działanie na bazie doładowań i brak umowy. Ponadto korzystanie z niektórych aplikacji społecznościowych nie dolicza się do zużytego transferu. W Polsce są to: Facebook, Facebook Messenger, Ask, Gadu Gadu i Twitter. Pakiet „Bez Limitu” w sieci Virgin Mobile można aktywować kodem 22229#

Zmiany w Virgin Mobile poprzedziło zniesienie niektórych limitów u Wikingów – od kilku dni w Mobile Vikings za doładowanie o wartości 29 zł daje nielimitowane SMS-y (zamiast 2 tysięcy, więc zmiana jest czysto kosmetyczna ;)) i limit przesyłania danych podniesiony z 3 do 4 GB. Doładowanie o wartości 19 zł również znosi limit SMS-ów. Stawka za minutę rozmów we wszystkich taryfach została zrównana do 19 groszy za minutę.

Z takimi ofertami trudno konkurować, ale Play nie odpuszcza. Operator wprowadził dziś ulepszenia do swoich FORMUŁ Play na Kartę:

  • FORMUŁA SMS za 7 zł – nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play (po włączeniu Stanu Darmowego) i 100 MB danych
  • FORMUŁA 3w1 za 14 zł – nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play i 1 GB danych
  • FORMUŁA 4w1 za 21 zł – nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, nielimitowane połączenia w Play, 2 GB danych i stawkę 0,09 zł za minutę połączeniu do innych sieci

Należy tu wyjaśnić, że nowy Stan Darmowy w Play oznacza możliwość rozmawiania i SMS-owania w Play bez limitu. Można go włączyć kodem *188# w różnych taryfach operatora.

Stan Darmowy

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (93)