Virtual CloneDrive ikona

Virtual CloneDrive5.5.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bezpłatny i prosty program firmy Elaborate Bytes (znanej z programów CloneCD i CloneDVD), służący do tworzenia w systemie do 8 wirtualnych napędów CD/DVD. Takie napędy posiadają właściwości klasycznego urządzenia fizycznego tj. możliwe jest "wkładanie" i "wyciągnie" płyty - przy czym dane pobierane są z wcześniej przygotowanych obrazów płyt stworzonych np. przy pomocy programu CloneCD. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest szybsza praca oraz ochrona oryginalnego nośnika.

Obsługa programu jest bardzo łatwa - wystarczy na ikonie wirtualnego napędu kliknąć prawym przyciskiem myszy i poprzez menu kontekstowe wybrać żądany plik z obrazem płyty (Virtual CloneDrive wykrywa ostatnie obrazy stworzone za pomocą programu CloneCD).

Uwaga!

  1. Polskojęzyczny interfejs w programie można uzyskać wybierając opcję "Polish" na karcie "Language" programu. 2. W systemach Windows linii NT/2000/XP użytkownik powien posiadać prawa administracyjne. 3. W trakcie instalacji mogą pojawić się komunikaty systemowe ostrzegające, że Virtual CloneDrive nie przeszedł procedur Windows Driver Signature Test i Windows Logo Test. Aby poprawnie przeprowadzić proces instalacji należy zignorować te komunikaty
Udostępnij
Virtual CloneDrive 5.5.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.643 oceny
Liczba pobrań575 558
Data aktualizacji28 lut 2020
Rozmiar pliku1.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Virtual CloneDrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)