bEIOUoUl
Virtual CloneDrive ikona

Virtual CloneDrive5.5.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bezpłatny i prosty program firmy Elaborate Bytes (znanej zprogramów CloneCD i CloneDVD), służący do tworzenia w systemie do 8wirtualnych napędów CD/DVD. Takie napędy posiadają właściwościklasycznego urządzenia fizycznego tj. możliwe jest "wkładanie" i"wyciągnie" płyty - przy czym dane pobierane są z wcześniejprzygotowanych obrazów płyt stworzonych np. przy pomocy programuCloneCD. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest szybsza praca oraz ochrona oryginalnego nośnika.

bEIOUoUn

Obsługa programujest bardzo łatwa - wystarczy na ikonie wirtualnego napędu kliknąćprawym przyciskiem myszy i poprzez menu kontekstowe wybrać żądanyplik z obrazem płyty (Virtual CloneDrive wykrywa ostatnie obrazystworzone za pomocą programu CloneCD).

Uwaga!

  1. Polskojęzyczny interfejs w programie można uzyskać wybierającopcję "Polish" na karcie "Language" programu. 2. W systemach Windows linii NT/2000/XP użytkownik powien posiadaćprawa administracyjne. 3. W trakcie instalacji mogą pojawić się komunikaty systemoweostrzegające, że Virtual CloneDrive nie przeszedł procedur WindowsDriver Signature Test i Windows Logo Test. Aby poprawnieprzeprowadzić proces instalacji należy zignorować te komunikaty
Udostępnij
Virtual CloneDrive 5.5.2.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.543 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań570 956
Data aktualizacji28 lut 2020
Rozmiar pliku1.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Virtual CloneDrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEIOUoVj