WindowsNarzędziaEmulatory napędów CD/DVD/Blu-rayVirtual CloneDrive
Virtual CloneDrive ikona

Virtual CloneDrive5.5.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Bezpłatny i prosty program firmy Elaborate Bytes (znanej z programów CloneCD i CloneDVD), służący do tworzenia w systemie do 8 wirtualnych napędów CD/DVD. Takie napędy posiadają właściwości klasycznego urządzenia fizycznego tj. możliwe jest "wkładanie" i "wyciągnie" płyty - przy czym dane pobierane są z wcześniej przygotowanych obrazów płyt stworzonych np. przy pomocy programu CloneCD. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest szybsza praca oraz ochrona oryginalnego nośnika.

Obsługa programu jest bardzo łatwa - wystarczy na ikonie wirtualnego napędu kliknąć prawym przyciskiem myszy i poprzez menu kontekstowe wybrać żądany plik z obrazem płyty (Virtual CloneDrive wykrywa ostatnie obrazy stworzone za pomocą programu CloneCD).

Uwaga!

  1. Polskojęzyczny interfejs w programie można uzyskać wybierając opcję "Polish" na karcie "Language" programu. 2. W systemach Windows linii NT/2000/XP użytkownik powien posiadać prawa administracyjne. 3. W trakcie instalacji mogą pojawić się komunikaty systemowe ostrzegające, że Virtual CloneDrive nie przeszedł procedur Windows Driver Signature Test i Windows Logo Test. Aby poprawnie przeprowadzić proces instalacji należy zignorować te komunikaty
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.643 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań584 786
Data aktualizacji28 lut 2020
Rozmiar pliku1.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Virtual CloneDrive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)