r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

vortal dobreprogramy.com bardziej kolorowy!

Strona główna Aktualności

O autorze

Najwyższy czas aby coś zmienić w wyglądzie vortalu ;) Pomarańczowa kolorystyka mogła już się trochę znudzić więc od dziś każdy indywidualnie może ją zmienić, a w najbliższym czasie wprowadzimy możliwość całkowitej zmiany wyglądu. Aby tego dokonać należy w lewym górnym okienku \"ZMIEŃ WYGLĄD\" wybrać odpowiednią opcję.

Chcielibyśmy także abyście wspólnie z nami zaproponowali nazwy do różnych wersji kolorystycznych (czy jak kto woli skórek). Aby zasugerować pełną dowolność i wyzwolić Waszą inwencję proponujemy na wstępie następujące nazwy: Zachód Słońca (dla standardowej pomarańczowej), Błękitna Jarzeniówka (dla niebieskiej), Pastwisko (dla zielonej) i NATO Atakuje (dla khaki). Zarówno nazwy jak i kolorystyka stanowią naszą wstępną propozycję więc zachęcamy Was do udzielania się w komentarzach, a Wasze najciekawsze propozycje postaramy się wprowadzić do vortalu...

Czekamy na propozycje!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.