W wyszukiwarce Google znajdziesz teraz także prywatne dane

Strona głównaW wyszukiwarce Google znajdziesz teraz także prywatne dane
27.05.2017 19:17
W wyszukiwarce Google znajdziesz teraz także prywatne dane
bEawcuTa

Google nie zwalnia kroku implementując w swojej wyszukiwarce kolejne funkcje. Nie tak dawno wspominaliśmy o trafiających do niej informacjach o wydarzeniach oraz nowych algorytmach, a już teraz mamy do czynienia z kolejną nowością. W Google pojawia się właśnie nowa zakładka Osobiste, która obok wyników wyszukiwania z Sieci, zdjęć, filmów i innych, wyświetli również nasze prywatne dane, między innymi z Gmaila, Map oraz Zdjęć Google.

bEawcuSt

To rozwiązanie, które może znacznie przyspieszyć wyszukiwanie przez nas maili, fotografii, bądź miejsc, które wcześniej odwiedziliśmy. Wszystkie te informacje są teraz agregowane w jednym widoku, który wystarczy przewinąć w pionie, by odkryć kolejne wyniki wyszukiwania. Podgląd Osobistych nie jest jednak domyślnie aktywny i widoczny na pasku. Aby go wyświetlić, trzeba rozwinąć menu Więcej i dopiero tam wybrać opisywaną opcję.

350200467474900929

Możliwe jest przy tym, że funkcja nie będzie na tę chwilę dostępna u wszystkich użytkowników, bo jak donoszą źródła, Google wprowadza ją do wyszukiwarki powoli. Nie są również znane żadne dodatkowe szczegóły, które pozwoliłyby przypuszczać o dalszej przyszłości nowej opcji i o tym, czy będzie jeszcze dodatkowo rozbudowywana.

bEawcuSv

Zakładka Osobistych wyników wyszukiwania trafia również do mobilnej wersji strony. Tutaj także jak na razie nie należy się obawiać, jeśli od razu nie będzie widoczna – być może znaleźliśmy się wśród użytkowników, którzy otrzymają nowość w późniejszym terminie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEawcuTr