Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: rozstrzygamy konkurs, przyznajemy nagrody

Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: rozstrzygamy konkurs, przyznajemy nagrody
Redakcja

09.07.2015 14:57, aktual.: 09.07.2015 20:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie spodziewaliśmy się ani takiego zainteresowania, ani takwysokiego poziomu prac. Liczyliśmy, że kilka osób przyśle e-mailez kilkoma zdaniami. Dostaliśmy kilkadziesiąt dokumentów, wśródnich nagrania audycji radiowych, filmy wideo, demonstracje prototypówaplikacji i makiety przyszłych wersji urządzeń z serii SHIELD.Dyskusje w redakcji nad ustaleniem rankingu skończyły się dopierokilkanaście minut temu, co pokazuje, jak trudny był wybór trzechnajlepszych autorów.

Przypomnijmy: w ramach konkursu „Wakacyjne zabawy z NVIDIASHIELD” należało przygotować rozwiązania trzech zadań.Pierwsze polegało na napisaniu recenzji gry, wybranej spośród tychdostępnych na tablet Nvidii. Drugie wiązało się z przedstawieniempomysłu na aplikację, która mogłaby w ciekawy sposób wykorzystaćmożliwości Shielda. W trzecim oczekiwaliśmy zastanowienia się nadprzyszłością urządzeń z tej linii.

Do końca trwania konkursu swoje rozwiązania przysłało ponad 70Czytelników. Wymaganą regulaminem liczbę co najmniej 15 punktów wocenie redakcyjnego jury osiągnęło 25 osób. Nie oznacza to, żepoziom pozostałych prac był tak niski. Po prostu wielu osobom,które przysłały nawet całkiem obiecujące pierwsze prace,zabrakło wytrwałości, nie wykonały wszystkich zadańkonkursowych.

Wyniki

Pierwszą nagrodę w naszym konkursie, po burzliwych debatach wjury, otrzymuje nasz Czytelnik MRAF. Zrecenzował on grę World ofTanks Blitz, w interesujący sposób przedstawił aplikacjęwspomagającą pracę architektów wnętrz i wymyślił telewizorSHIELD. W jego ręce trafi więc zestaw: tablet NVIDIA SHIELD 16 GB +pad SHIELD Controller + etui SHIELD Tablet Cover.

Druga nagroda przypadła Magnisowi. Przygotował on recenzję gryDoes not Commute w bardzo ciekawej formie – jako audycji radiowej.W zadaniu drugim przedstawił film-prezentację aplikacji przydatnejw żeglarstwie, w trzecim zaś opisał SHIELD w formie projektora,wykorzystywanego do gier w większej społeczności. Nagrodą dlaMagnisa będzie tablet NVIDIA SHIELD 16 GB.

Trzecią nagrodę zdecydowaliśmy się przyznać Kellhusowi, zarecenzję gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, pomysł na genialnyinterfejs dla androidowych tabletów o nazwie Lone Warrior Launcher iwizję wykorzystania urządzeń SHIELD z okularami rzeczywistościrozszerzonej. Do Kellhusa trafi karta graficzna Palit GeForce GTX 750Ti KalmX.

Niestety mamy tylko trzy nagrody do rozdania – a chcielibyśmyrozdać więcej. Dla wszystkich tych, którzy uzyskali więcej niż15 punktów, przygotowaliśmy dzięki Nvidii ciekawe nagrodypocieszenia, atrakcyjne gadżety związane z tym co Zielone. A otokompletna lista zwycięzców:

Obraz

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie, mamy nadzieję,że się podobał. W sprawie dostarczenia nagród skontaktujemy sięz Wami już niebawem. Korzystając zaś z okazji już terazzdradzimy, że niebawem… kolejny konkurs.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)