Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wygraj gamingowy tablet w naszym konkursie!

Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wygraj gamingowy tablet w naszym konkursie!

Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wygraj gamingowy tablet w naszym konkursie!
Redakcja
21.06.2015 11:29, aktualizacja: 21.06.2015 15:26

Opublikowana na naszych łamach recenzja i wideorecenzja tabletuNVIDIASHIELD oraz test usługi streamingu gier NVIDIAGRID wzbudziły wśród Was duże zainteresowanie tymi bardzociekawymi rozwiązaniami „zielonych”. Z tym większąprzyjemnością zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którymbędzie można wygrać sprzęt Nvidii, idealny by zabrać go ze sobąna wakacje.

SHIELD jest najlepszym tabletem zbudowanym z myślą o graczach.Połączenie bardzo wydajnego procesora Tegra K1, oferującegomożliwości graficzne na poziomie kart GeForce, wydajnegooprogramowania systemowego na bazie (obecnie) Androida 5.1, zestawugier na wyłączność dla posiadaczy sprzętu z Tegrą i usługpozwalających na strumieniowanie gier z własnego PC i z chmurysprawia, że w zasadzie nie ma on dziś konkurencji. Jest on takżewydajnym tabletem do multimediów, przeglądania Internetu,obrabiania dokumentów, fotografii i wideo, może być więc jedynymurządzeniem, jakie zechcemy zapakować do plecaka na wakacje.

Konkurs, w którym możecie wygrać ten świetny tablet,przeznaczony jest dla wszystkich naszych Czytelników, posiadającychaktywne konto w portalu dobreprogramy.pl. Chcemy, byście rozwiązalitrzy zadania, które będziemy prezentowali w ciągu najbliższychsiedmiu dni i przesłali rozwiązania pocztą elektroniczną naspecjalny redakcyjny adres. Wasze rozwiązania zostaną ocenioneprzez jury, które oceni każde z nich w skali od 1 do 10 punktów.Spośród uczestników, którzy otrzymali przynajmniej 15 punktów(50% możliwych) wyłonimy trzy osoby, które uzyskały kolejno trzynajlepsze punktowo wyniki. Dla nich przygotowaliśmy trzy atrakcyjnenagrody:

  • tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etui SHIELD TabletCover
  • tablet NVIDIA SHIELD 16 GB
  • karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX (tak,nie jest to SHIELD, ale jest to świetna karta GeForce, z którejmożna strumieniować gry na tablet SHIELD)

Ze szczegółowym regulaminem konkursu możecie zapoznać siętutaj.

Odpowiedzi możecie wysyłać do 1 lipca 2015 r. włącznie. OdWas zależy, czy wyślecie wszystkie rozwiązania w jednym e-mailu,czy też będziecie wysyłać je oddzielnie – nie wpłynie to napunktację. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lipca. Wtedypoznacie oficjalny ranking punktowy uczestników.

Zadanie pierwsze

W sklepie Google Play, z którego instaluje się oprogramowaniedla tabletu SHIELD, znaleźćmożna gry na Androida przygotowane z myślą o unikalnychmożliwościach sprzętu Nvidii. Waszym zadaniem jest przygotowanierecenzji jednej z takich gier, zgodnie z Waszymi upodobaniami.Oceniona będzie zarówno pomysłowość recenzji jak i jej poziomjęzykowy.

Recenzję prosimy przesyłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl do1 lipca 2015 r. włącznie, z dopiskiem w tytule [NVIDIA SHIELD:recenzja gry].

UWAGA: Wbrew temu, co niektórzy piszą w komentarzach, do napisania recenzji nie trzeba mieć urządzenia SHIELD. Chodzi nam o recenzję gry z katalogu gier ulepszonych na Shielda, a nie o recenzję gry uruchomionej na Shieldzie.

Następne zadanie już niebawem – śledźcie uważnie wpisy nadobrychprogramach!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)