Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wymyśl aplikację i wygraj tablet!

Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: wymyśl aplikację i wygraj tablet!
Redakcja

25.06.2015 10:41, aktual.: 26.06.2015 14:04

Już kilkadziesiąt osób przysłało swoje recenzje gier w naszymkonkursie „Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” – a jak wiecie,przesyłać je możecie do 1 lipca włącznie. Tak jakzapowiedzieliśmy, czas na drugie zadanie. Tym razem będziemyoczekiwali od Was przede wszystkim kreatywności – puśccie wodzefantazji, jednak związanej technicznymi realiami.

Odpowiedzi możecie wysyłać do 1 lipca 2015 r. włącznie. OdWas zależy, czy wyślecie wszystkie rozwiązania w jednym e-mailu,czy też będziecie wysyłać je oddzielnie – nie wpłynie to napunktację. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 lipca. Wtedypoznacie oficjalny ranking punktowy uczestników.

Każda z Waszych odpowiedzi zostanie oceniona przez redakcyjnejury, w skali od 1 do 10 punktów. Aby mieć szanse na zdobyciejednej z trzech atrakcyjnych nagród, należy uzyskać co najmniej 15punktów za rozwiązania wszystkich trzech zadań.

Przypominamy, że nagrodami są:

  1. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etuiSHIELD Tablet Cover
  1. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB
  1. karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX

Ze szczegółowym regulaminem konkursu możecie zapoznać siętutaj.

Zadanie drugie

Jak dobrze już wiecie, tablet SHIELD, choć zbudowany z myślą ograczach, wcale do grania się nie ogranicza. Szybki (szczególnie wprzetwarzaniu grafiki) procesor Tegra K1, 2 GB RAM, ekran o dużejrozdzielczości, zintegrowane kamery i sensory, załączone piórkopojemnościowe – to wszystko czyni z niego urządzenie prawdziwieuniwersalne. Jak wykorzystać tę uniwersalność? Waszym drugimzadaniem w naszym konkursie będzie przedstawienie pomysłu naaplikację, która w ciekawy sposób wykorzysta sprzętowe atutytabletu Nvidii.

Nie stawiamy żadnych ograniczeń co do formy tej prezentacji, aniteż typu aplikacji, jaką zechcecie sobie wymyślić. Kryteriamioceny będą jedynie pomysłowość i realność – maszyny czasu ztabletu zrobić się nie da, ale może wymyślicie coś równieciekawego?

Recenzję prosimy przesyłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl, zdopiskiem w tytule [NVIDIA SHIELD: pomysł na aplikację].

Przypominamy też, że wciąż czekamy na recenzje gier na tablet Nvidii. Choć jej napisanie nie jest konieczne, to możecie w ten sposób zdobyć maksymalnie 10 punktów, znacząco zwiększając swoją szansę wygranej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)