Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: zgadnij przyszłość i wygraj gamingowy tablet!

Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD: zgadnij przyszłość i wygraj gamingowy tablet!
Redakcja

29.06.2015 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zmagania o nagrody, jakie przygotowaliśmy dla Was w konkursie„Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” toczą się na wysokimpoziomie – wiele recenzji i pomysłów, jakie do nas dotarły,zasługuje na pochwałę. Od dzisiaj macie okazję zdobyć nawet 10punktów za ostatnie, trzecie zadanie. Jednocześnie informujemy, żeze względu na Wasze prośby, czas na przesyłanie wszystkichodpowiedzi przesuwa się do 3 lipca. Nie wpłynie to na terminrozstrzygnięcia konkursu, wszystko się wyjaśni już 8 lipca.

Przypominamy, że każda z Waszych odpowiedzi zostanie ocenionaprzez redakcyjne jury, w skali od 1 do 10 punktów. Aby mieć szansena zdobycie jednej z trzech atrakcyjnych nagród, należy uzyskać conajmniej 15 punktów za rozwiązania wszystkich trzech zadań.Nagrodzeni zostaną oczywiście najlepsi.

Nagrodami w konkursie „Wakacyjne zabawy z NVIDIA SHIELD” są:

  1. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB + pad SHIELD Controller + etuiSHIELD Tablet Cover
  1. tablet NVIDIA SHIELD 16 GB
  1. karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti KalmX

Ze szczegółowym regulaminem konkursu możecie zapoznać siętutaj.

Zadanie trzecie (i ostatnie)

Przygotowaliście recenzję gry, przedstawiliście pomysł naaplikację wykorzystującą możliwości tego tabletu, a co sądzicieo przyszłości SHIELD-a? Zaczęło się od przenośnej kieszonsolki,niedawno NVIDIA pokazała stacjonarną konsolę SHIELD, a jak powinnywyglądać kolejne urządzenia z tej linii? Waszym trzecim zadaniembędzie przedstawienie pomysłu na następcę tabletu Nvidii. Comożna ulepszyć, co dodać, z czego zrezygnować?

Nie stawiamy żadnych ograniczeń co do formy odpowiedzi.Kryterium oceny będzie pomysłowość i realizm, uwzględnieniestanu techniki mobilnej. Możecie się równie dobrze skupić nawzornictwie, co i na „wnętrznościach” urządzenia, jeśli zaśinteresuje Was głównie oprogramowanie systemowe czy dodatkowegadżety (pady, piórka, a może coś innego?), to o nich właśnienapiszcie.

Odpowiedź prosimy przesyłać na adres konkurs@dobreprogramy.pl,z dopiskiem w tytule [NVIDIA SHIELD: przyszłość sprzętu].

Przypominamy też, że wciąż czekamy na recenzjęgry na tablet Nvidii oraz pomysł aplikacjimobilnej. Za każde z zadań możecie zdobyć maksymalnie 10punktów. Choć przysłanie odpowiedzi na wszystkie zadania nie jestwymagane, to na pewno więcej punktów sprzyja wygranej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)