Warframe na weekend

Rafał Szramowiat

05.07.2013 18:27, aktual.: 26.09.2013 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Warframe - wysokiej jakości futurystyczną grę TPP, w której wraz z przyjaciółmi stawimy czoła galaktycznym przeciwnikom wykonując wspólnie różnorakie misje.

Za produkcję dzieła odpowiada zespół Digital Extremes, współtwórcy takich uznanych gier jak Unreal, Unreal Tournament, Pariah czy te z serii BioShock, a bezpośrednią dla niej inspiracją były prototypy Dark Sector, które ostatecznie odeszło wielce od pierwotnych planów.

Warframe | Open Beta Launch Trailer

Każdy z członków czteroosobowego oddziału wybiera dla siebie zbroję spośród pakietu wstępnie dostępnych charakteryzujących się różnymi umiejętnościami – każdy powinien znaleźć coś dla siebie, a potem uzyskuje się dostęp i do kolejnych. W boju naturalnie zdobywa się doświadczenie, dzięki czemu z biegiem czasu odblokowują się kolejne zdolności. Możliwe jest również polepszenie postaci z użyciem konkretnych modyfikacji o różnych właściwościach.

Poza wykorzystywaniem broni palnej rodem z filmów science fiction pomachamy bronią białą, a podczas potyczek popiszemy się również umiejętnościami akrobatycznymi odbijając się przykładowo od ścian czy umiejętnie łącząc zabójcze ciosy. Wszelkie miejsca starć generowane są losowo z biblioteki dostępnych elementów. Klany mogą korzystać z podobnego systemu wydając zarobione w boju pieniądze na kolejne pomieszczenia (tudzież wyposażenie dla postaci w sklepie) albo decydując się na zainwestowanie prawdziwej kasy w przyśpieszającą wiele rzeczy platynę. Warto wspomnieć, iż na dobry początek każdy dostaje 50 sztuk tej cennej waluty.

Warframe to dynamiczna, energiczna i bardzo wciągająca pozycja. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Grę Warframe można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Akcja.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Happy Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Infinity Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (9)