bDYXiqSt
WebControl ikona

WebControl4.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WebControl to prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do kontrolowania dostępu do sieci. Za pomocą programu można blokować dostęp do stron WWW, zablokować dostęp do stron o tematyce erotycznej i pornograficznej, a także definiować własne kryteria blokowania.

bDYXiqSv

Narzędzie funkcjonuje niezależnie od przeglądarki i otoczenia dostępu do Internetu. Dużą zaletą programu WebControl jest często aktualizowana baza niebezpiecznych stron, którą można dowolnie modyfikować i rozbudowywać o własne pozycje. Aplikacji umożliwia również blokowanie gier online oraz dostępu do najpopularniejszych komunikatorów i czatów: GaduGadu, Google Talk, Skype, ICQ, Tlen. Użytkownik może również zablokować dowolny program zainstalowany w komputerze.

Możliwości programu na tym się nie kończą. WebControl wyposażony został również w moduł ograniczenia dostępu do Internetu w zaznaczonych przedziałach czasowych oraz system blokowania dostępu do poczty elektronicznej: Gmail, Hotmail, Yahoo!, Onet, WP, Interia, o2, Gazeta. Dodatkowo aplikacja oferuje funkcję generowania zrzutów ekranu z określoną częstotliwością, dziennik uruchomionych procesów w systemie, a także blokadę nagrywania płyt oraz zapisu danych na pamięciach USB.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WebControl 4.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.66 ocen
ProducentSafeKid, LLC
Liczba pobrań7 173
Data aktualizacji13 kwi 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
WebControl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYXiqTa
bDYXiqTr