WebSite X5 v14: efektowne menu i webowe fonty bez kodowania – wygraj licencję! (Aktualizacja)

WebSite X5 v14: efektowne menu i webowe fonty bez kodowania – wygraj licencję! (Aktualizacja)

WebSite X5 v14: efektowne menu i webowe fonty bez kodowania – wygraj licencję! (Aktualizacja)
21.10.2017 14:00, aktualizacja: 24.10.2017 11:09

AktualizacjaWybranie 10 najładniejszych stron z tego, co zaprezentowaliście okazało się znacznie trudniejsze, niż myśleliśmy. Po dyskusjach, redakcja zdecydowała się przyznać licencje na Website X5 Evolution v14 następującym uczestnikom konkursu: togredo (libraryofbabel.info), inoke-flow (feedmusic.com), RumcajsTar (eclipse.stream.live) doktorwatson (subsign.co),joyson386 (education.iceandsky.com), phonkey (north-east-venture.com), marky.wolfheart (gravitas.tokyo), Color Mint (acko.net ), menfist (360langstrasse.srf.ch), tarzinio (odra.city). Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Zwycięzcom kody prześlemy zwyczajową drogą.

WebSite X5 firmy Incomedia to narzędzie do „wyklikania”wizualnie atrakcyjnych stron WWW, które mogą być nie tylkoprostymi wizytówkami, ale pełnowymiarowymi witrynami firmowymi,blogami, a nawet sklepami internetowymi. Właśnie pojawiła sięwersja 14. tego narzędzia, przynosząca ponad 80 nowych iulepszonych funkcji. Zajęci rzeźbieniem kodu w node.js, zawodowiwebdeweloperzy pewnie tylko wzruszą ramionami, ale pozostałychCzytelników może zainteresuje to, że mamy do rozdania 10 pełnychlicencji na ten kreator stron – i to w jego w rozbudowanej edycjiEvolution.

Wśród tych kilkudziesięciu nowości i ulepszeń, kilka jestszczególnie interesujących:

  • Zupełnie nowe menu nawigacyjne to obiekt, który można wstawićw dowolne miejsce strony, a ono dostosuje się do dostępnejszerokości, tak by strona dobrze wyglądała też na urządzeniachmobilnych. Elementy menu można dowolnie przytwierdzać, zarówno wpionie jak i w poziomie.
  • Strony zyskają bogatszą typografię dzięki wykorzystaniu fontówwebowych Google’a – można zarówno zmieniać styl poszczególnychnapisów, jak i modyfikować domyślne fonty całych szablonów.
  • Znany z wersji 13. efekt paralaksy może wyglądać jeszcze lepiej– wykorzystujący już nie tylko kolorowe płaszczyzny i zdjęcia,ale też klipy wideo, pokazy slajdów i mapy. Na to wszystko możnanakładać filtry barwne i animacje.
  • Nowa galeria zdjęć obsługuje tryb pełnoekranowy i widowiskoweprzejścia między swoimi podstronami.
  • Formularz kontaktowy może zostać teraz spersonalizowany, dziękimożliwości dostosowania wyglądu pól tekstowych i przycisków,oraz dodania powiadomień kontaktowych na każdej stronie witryny.
  • Biblioteka szablonów graficznych otrzymała 200 zupełnie nowychprojektów, 300 wcześniej już znanych zostało odświeżonych,m.in. poprzez wykorzystanie nowego menu nawigacyjnego.
  • Usprawniono zarządzanie kopiami zapasowymi, program przypomina okonieczności ich robienia i ułatwia usuwanie kopii jużprzestarzałych.

Incomedia WebSite X5: the ultimate desktop software for creating your website without coding

Wersję testową edycji Evolution możecie znaleźć w naszejbazieoprogramowania. Wersja pełna kosztuje 259 zł brutto i wporównaniu do podstawowej edycji Start, oferuje możliwośćstworzenia nieograniczonej liczby witryn, wizualizacje widokówmobilnych, bibliotekę 500 szablonów i 900 tys. darmowych zdjęć,podstawowy moduł e-commerce, moduł SEO, mechanizm statystyk idostęp do sklepu z dodatkami dla Website X5, a także rok darmowegohostingu wraz z domeną.

Konkurs

Możecie jednak Website X5 14 Evolution zdobyć za darmo,oczywiście w pełnej wersji. Wystarczy jak najlepiej wypełnićponiższe zadanie konkursowe, przeznaczone dla zalogowanychużytkowników naszego portalu. Oto ono:

do 22 października (niedziela) 2017 roku, godziny 23:59, należypozostawić w komentarzu jeden link do najładniejszej zdaniemkomentującego strony internetowej. Wśród tych, którzy naszymzdaniem wykażą się najlepszym gustem, rozdamy 10 licencji na w/wprogram. Informacje o tym, kto wygrał, już w poniedziałek.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (141)