WhatsApp z możliwością logowania na wielu urządzeniach. Są nowe informacje

WhatsApp z możliwością logowania na wielu urządzeniach. Są nowe informacje

Wkrótce do WhatsAppa zalogujemy się nawet z czterech urządzeń /Fot. GettyImages
Wkrótce do WhatsAppa zalogujemy się nawet z czterech urządzeń /Fot. GettyImages
Arkadiusz Stando
15.06.2020 10:13

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie, a jednak brakuje mu wielu podstawowych funkcji. Dopiero niedawno aplikacja na smartfony uzyskała tryb ciemny. Teraz twórcy pracują nad możliwością logowania z pomocą jednego numeru z kilku urządzeń.

O rozwoju możliwości korzystania z kilku urządzeń słyszymy już od kwietnia, a niedawno ruszyły "ważne wewnętrzne testy". Natomiast teraz serwis WABetaInfo zdradził o jakiej liczbie jednoczesnych logowań mowa. Aktualnie limit w wersji dla testerów pozwala na korzystanie z jednego numeru na czterech urządzeniach, czyli o dwa więcej, niż dotychczas. Takie ograniczenie brzmi całkiem sensownie.

Nowe informacje znaleziono podczas analizy ostatniej wersji aplikacji WhatsApp dla wewnętrznych testerów. Zmiana być może nie jest przełomowa, ale aktualnie z pomocą jednego numeru możemy zalogować się do dwóch urządzeń. Biorąc pod uwagę, że spora część użytkowników korzysta z komputera osobistego, tableta i potencjalnie nawet dwóch smartfonów, to nowe ograniczenie będzie dla nich bardzo użyteczne. Pytanie tylko, ile jeszcze na nią poczekamy.

Jak na razie nie wiadomo, kiedy funkcja ujrzy światło dzienne w oficjalnym wydaniu aplikacji. Co prawda funkcja trafiła do wersji dla testerów już w kwietniu, więc teoretycznie powinna już wkrótce być w pełni gotowa. Jednak twórcy WhatsApp za każdym razem każą sobie długo czekać na nowe funkcje. Rekordzistą w tej kwestii jest ciemny motyw, którego wprowadzenie zajęło 1,5 roku od pierwszej zapowiedzi.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)