WhatsApp z nową funkcją. Coś dla fanów rozbieranych zdjęć

WhatsApp wprowadza funkcję znaną w innych komunikatorach od dawna Reporters/REPORTER
WhatsApp wprowadza funkcję znaną w innych komunikatorach od dawna Reporters/REPORTER
Arkadiusz Stando

01.10.2019 18:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

WhatsApp ma wkrótce otrzymać funkcję przesyłania zdjęć, które znikną po określonej ilości sekund. Tuż po Instagram Direct Messages, będzie drugim komunikatorem należącym do Facebooka, który posiada tę funkcję. Opcję testują już niektórzy użytkownicy wersji beta 2.19.275.

Ale nie wszyscy. Podobnie jak w większości zmian wprowadzanych przez Facebook Inc. na swoich platformach, zaledwie część użytkowników wersji beta WhatsApp otrzymała możliwość testów. Dotyczy to tylko garstki użytkowników korzystających z androidowej wersji aplikacji.

Jak czytamy na wabetainfo.com, opcja znikających wiadomości nie została jeszcze oficjalnie wprowadzona. Część testerów ją posiada, a część nie. WhatsApp nadal pracuje nad jej wprowadzeniem do wersji beta aplikacji. Mimo to, udało się znaleźć już pierwsze zrzuty ekranu przedstawiające działanie tej funkcji.[img=2EE9D669-87D1-4CC2-842F-2644E7549ED9]

Znikające wiadomości można ustawiać w dowolny sposób dla każdej konwersacji. Użytkownicy WhatsApp mają do wyboru zniknięcie przesyłanych treści po 5 sekundach lub jednej godzinie. Zapewne są to jedynie wartości testowane, a w pełnej wersji funkcja będzie posiadać szersze warianty. Po usunięciu przesłanej treści, w przeciwieństwie do Facebook Messenger, nie pozostaje po niej najmniejszy ślad. Tak jakby nigdy w rozmowie się nie pojawiła. Na razie nic więcej nie wiadomo o znikających wiadomościach. Pozostaje czekać na kolejne aktualizacje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (101)