Wielosystemowe malowanie z Fresh Paint

Wielosystemowe malowanie z Fresh Paint18.10.2013 12:41
Wielosystemowe malowanie z Fresh Paint

Premiera Windows 8.1 już za nami, wiele nowych możliwości ułatwi nam codzienną pracę i zabawę. Warto sprawdzić także jak spisuje się zaktualizowana wersja Fresh Painta, prostego i dającego wiele satysfakcji programu do ręcznego rysowania.

Windows Phone
Windows Phone

Fresh Paint jest nieskomplikowaną aplikacją, która pozwala na zabawę w malowanie za pomocą wirtualnych farb. Wszelkie kolory można mieszać i nakładać na siebie, niczym prawdziwe akwarele, a przed nałożeniem kolejnej warstwy wysuszyć. Poprzez zabawę kolorami na płótnie można uzyskać bardzo ciekawe wyniki.

Aplikacja dostępna jest jednoczenie na Windows (Modern) i Windows Phone 8. Na smartfonach jest ona nieco uboższa w funkcje — nie posiada wyboru płótna czy rysowania z szablonami (dostępne odpłatnie w Windows Store), a wersja na Widnows 8 posiada więcej narzędzi malarskich (aczkolwiek powinno się to w przyszłości zmienić). Rozpocząć malowanie możemy od pustej kartki lub na załadowanym obrazie czy to z aparatu czy z innego źródła (jak np. zdjęcia z Bing).

Windows Phone
Windows Phone

Mimo wszyto obie wersje zapewniają wiele zabawy i warto się nimi zainteresować. Co więcej, od Windows 8.1 możliwa jest praca na tym samym rysunku, który współdzielony jest za pomocą SkyDrive, na kilku urządzeniach. Rozpoczęte malowanie na Windows Phone można kontynuować na Windows 8.1. Oczywiście przydaje się tutaj ekran dotykowy podłączony do „dużego” Windowsa — wówczas praca z programem jest przyjemniejsza i bardziej intuicyjna.

350042979647907777

Fresh Paint to ciekawe narządzie i dobry sposób na zaprezentowanie aplikacji stworzonej pod kilka systemów Microsoftu. Obie podstawowe wersje są dostępne za darmo zarówno na Windows Phone, jak i Windows 8 i 8.1. Obywatele Stanów Zjednoczonych, Kanady i Unii Europejskiej mogą ponadto skorzystać z kodu zniżkowego na wielkoformatowy wydruk na płótnie dzieła stworzonego z użyciem Fresh Paint, dostarczony przez firmę CanvasPop. Promocja trwa do 4 stycznia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)