Wielosystemowe malowanie z Fresh Paint

Wielosystemowe malowanie z Fresh Paint

18.10.2013 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera Windows 8.1 już za nami, wiele nowych możliwości ułatwi nam codzienną pracę i zabawę. Warto sprawdzić także jak spisuje się zaktualizowana wersja Fresh Painta, prostego i dającego wiele satysfakcji programu do ręcznego rysowania.

Windows Phone
Windows Phone

Fresh Paint jest nieskomplikowaną aplikacją, która pozwala na zabawę w malowanie za pomocą wirtualnych farb. Wszelkie kolory można mieszać i nakładać na siebie, niczym prawdziwe akwarele, a przed nałożeniem kolejnej warstwy wysuszyć. Poprzez zabawę kolorami na płótnie można uzyskać bardzo ciekawe wyniki.

Aplikacja dostępna jest jednoczenie na Windows (Modern) i Windows Phone 8. Na smartfonach jest ona nieco uboższa w funkcje — nie posiada wyboru płótna czy rysowania z szablonami (dostępne odpłatnie w Windows Store), a wersja na Widnows 8 posiada więcej narzędzi malarskich (aczkolwiek powinno się to w przyszłości zmienić). Rozpocząć malowanie możemy od pustej kartki lub na załadowanym obrazie czy to z aparatu czy z innego źródła (jak np. zdjęcia z Bing).

Windows Phone
Windows Phone

Mimo wszyto obie wersje zapewniają wiele zabawy i warto się nimi zainteresować. Co więcej, od Windows 8.1 możliwa jest praca na tym samym rysunku, który współdzielony jest za pomocą SkyDrive, na kilku urządzeniach. Rozpoczęte malowanie na Windows Phone można kontynuować na Windows 8.1. Oczywiście przydaje się tutaj ekran dotykowy podłączony do „dużego” Windowsa — wówczas praca z programem jest przyjemniejsza i bardziej intuicyjna.

Obraz

Fresh Paint to ciekawe narządzie i dobry sposób na zaprezentowanie aplikacji stworzonej pod kilka systemów Microsoftu. Obie podstawowe wersje są dostępne za darmo zarówno na Windows Phone, jak i Windows 8 i 8.1. Obywatele Stanów Zjednoczonych, Kanady i Unii Europejskiej mogą ponadto skorzystać z kodu zniżkowego na wielkoformatowy wydruk na płótnie dzieła stworzonego z użyciem Fresh Paint, dostarczony przez firmę CanvasPop. Promocja trwa do 4 stycznia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)