Windows 10 i nowe sterowniki Intela. Poprawiono obsługę grafiki, Wi-Fi oraz Bluetooth

Windows 10 i nowe sterowniki Intela. Poprawiono obsługę grafiki, Wi-Fi oraz Bluetooth

Intel udostępnił nowe sterowniki dla Windows 10, fot. Getty Images
Intel udostępnił nowe sterowniki dla Windows 10, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
27.03.2020 16:40

Intel udostępnił zaktualizowany pakiet Intel Graphics Driver przeznaczony dla użytkowników Windows 10. Nowe sterowniki rozwiązują kilka problemów dotyczących grafiki, Wi-Fi oraz łączności Bluetooth. Pakiet, o którym mowa to wydanie 26.20.100.7985, w ramach którego przygotowano także nowe sterowniki dźwięku w przypadku komputerów z procesorami Intela począwszy od 6. generacji.

Wśród najważniejszych zmian znalazło się usunięcie usterki związanej z anomaliami w grach Fortnite oraz Star Wars: Jedi Fallen Order oraz pozbycie się problemu gasnących ekranów 8K w przypadku podłączenia przez USB-C do urządzeń z procesorami 10. generacji i grafiką Intel Iris Plus.

Ponadto rozwiązano problem z czarnym ekranem podczas odtwarzania filmów z aplikacji Filmy i TV oraz rozwiązano błędy dotyczące HDR. O wszystkich działaniach można przeczytać w dzienniku zmian na stronie Intela.

Aktualizacja sterowników przeznaczona jest dla użytkowników Windows 10 począwszy od wersji 1709 do najnowszej edycji, czyli listopadowej aktualizacji z ubiegłego roku. Niestety, mimo szeregu pozytywnych zmian, już teraz znane są błędy, które mogą wystąpić po instalacji. Należą do nich między innymi niewielkie anomalia w grach Battlefield V oraz Zombie Army 4: Dead War.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)