Windows 10 i nowe sterowniki Intela. Poprawiono obsługę grafiki, Wi‑Fi oraz Bluetooth

Intel udostępnił nowe sterowniki dla Windows 10, fot. Getty Images
Intel udostępnił nowe sterowniki dla Windows 10, fot. Getty Images
Oskar Ziomek

27.03.2020 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Intel udostępnił zaktualizowany pakiet Intel Graphics Driver przeznaczony dla użytkowników Windows 10. Nowe sterowniki rozwiązują kilka problemów dotyczących grafiki, Wi-Fi oraz łączności Bluetooth. Pakiet, o którym mowa to wydanie 26.20.100.7985, w ramach którego przygotowano także nowe sterowniki dźwięku w przypadku komputerów z procesorami Intela począwszy od 6. generacji.

Wśród najważniejszych zmian znalazło się usunięcie usterki związanej z anomaliami w grach Fortnite oraz Star Wars: Jedi Fallen Order oraz pozbycie się problemu gasnących ekranów 8K w przypadku podłączenia przez USB-C do urządzeń z procesorami 10. generacji i grafiką Intel Iris Plus.

Ponadto rozwiązano problem z czarnym ekranem podczas odtwarzania filmów z aplikacji Filmy i TV oraz rozwiązano błędy dotyczące HDR. O wszystkich działaniach można przeczytać w dzienniku zmian na stronie Intela.

Aktualizacja sterowników przeznaczona jest dla użytkowników Windows 10 począwszy od wersji 1709 do najnowszej edycji, czyli listopadowej aktualizacji z ubiegłego roku. Niestety, mimo szeregu pozytywnych zmian, już teraz znane są błędy, które mogą wystąpić po instalacji. Należą do nich między innymi niewielkie anomalia w grach Battlefield V oraz Zombie Army 4: Dead War.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)